Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mini porada do sharecash za porbanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Mini porada do sharecash za porbanie (/Temat-Mini-porada-do-sharecash-za-porbanie-34213)



Mini porada do sharecash za porbanie - jooni22 - 28-03-2011 21:22

Witam, wiem w jaki sposób można ściągać z sharecash ze swojego konta za każdym razem z innego ip nie używając proxy ani vpn. Rade udzielę w zamian za pobranie jakiegoś pliku z mojego konta sharecash. Piszcie pw albo gg 24878083


RE: Mini porada do sharecash za porbanie - n1dor - 28-03-2011 21:34

Stary po co komus porada jak sciagac z sc, jezeli i tak nie dostanie za nia kasy ? oO a po 2...jezeli masz taki sposob to po co chesz zeby ktos sciagna twoj plik, jezeli masz sposob na sciaganie z sc, jak nie ma ofert dla polakow na sharecashe..ehhhh ; /


RE: Mini porada do sharecash za porbanie - Tiger04 - 02-04-2011 18:45

(28-03-2011 21:34)n1dor napisał(a):  Stary po co komus porada jak sciagac z sc, jezeli i tak nie dostanie za nia kasy ? oO a po 2...jezeli masz taki sposob to po co chesz zeby ktos sciagna twoj plik, jezeli masz sposob na sciaganie z sc, jak nie ma ofert dla polakow na sharecashe..ehhhh ; /
Boże ale ty jesteś ciasny n1dor.. Nie znasz tematu/ nie umiesz tego robić nie udzielaj się! Ja jakoś pobierałem i wchodziło to wiesz..


RE: Mini porada do sharecash za porbanie - n1dor - 02-04-2011 20:59

Odklepujesz temat ktory juz dawno zostal zamkiety, pozdro dla Ciebie.

Wchodziles nabiles i ile zarobiles na tym ? 100 ? 200? 300 dolarow ?


RE: Mini porada do sharecash za porbanie - Paviano - 02-04-2011 21:04

Zależy ile ofert umie się wypełnić.
Jak komuś się takie pobieranie podoba to niech pobiera.


RE: Mini porada do sharecash za porbanie - Tiger04 - 02-04-2011 21:19

W sumie nie patrzyłem na datę postów, ale jak widzę takie posty jak Ty napisałeś to mi się niedobrze robi...