Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Mam 2 pytania w sprawie sharecash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Rozwiązane]Mam 2 pytania w sprawie sharecash (/Temat-Rozwiazane-Mam-2-pytania-w-sprawie-sharecash-34140)



[Rozwiązane]Mam 2 pytania w sprawie sharecash - Kapitan statku - 27-03-2011 16:24

1. Czy jeśli miałem konto na sharecashu i mnie zbanowali za pobieranie sobie pliku , jeśli teraz zaloze, po raz drugim czy lamie jakis regulamin, czy moge zarabiać, tym razem legalnie?
2. Czy moge wchodzic na konto mojego kolegi z innego ip, i pomagac mu zarabić, to znaczy, czy moge wchodzić na jego konto jeśli on też wchodzi? czy grozi za to ban?

dziękuję za odpowiedz.


RE: Mam 2 pytania w sprawie sharecash - Magnus - 27-03-2011 18:22

1.Ja miałem konto było na nim z 1 $ i zrobiłem nowe ,normlanie dostałem wypłate.Wink


RE: Mam 2 pytania w sprawie sharecash - n1dor - 27-03-2011 18:39

odp 2. Tak mozesz spokojnie to robic, nie ma nigdzie napisane ze nie mozna logowac sie na 2-3 konta z jednego kompa.


[Rozwiązane]Mam 2 pytania w sprawie sharecash - Magnus - 28-03-2011 18:03

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.