Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam sposób na nieprzerwane i szybkie tworzenie kont youtube za 50 centów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam sposób na nieprzerwane i szybkie tworzenie kont youtube za 50 centów (/Temat-Sprzedam-sposob-na-nieprzerwane-i-szybkie-tworzenie-kont-youtube-za-50-centow-33694)



Sprzedam sposób na nieprzerwane i szybkie tworzenie kont youtube za 50 centów - Kapitan statku - 21-03-2011 00:55

Bez recenzji, bez zbędnego zamętu. Sposób oparty jest na wiedzy o tym co i jak weryfikuje youtube. Cena 50 centów. Tylko przez gg wysyłam. Praktycznie nieprzerwana możliwość tworzenia kont youtube i bardzo szybka. 50 kont zrobiłem w 20 minut, 100 kont w 40. Nie daje do recenzji bo cena jest śmieszna a sposób krótki i zwięzły. Wysyłam natychmiast. pisać

gg:34383665


RE: Sprzedam sposób na nieprzerwane i szybkie tworzenie kont youtube za 50 centów - Colek - 21-03-2011 06:59

Dane mają wyglądać na prawdziwe i basta.


RE: Sprzedam sposób na nieprzerwane i szybkie tworzenie kont youtube za 50 centów - n1dor - 22-03-2011 18:22

Nie do konca jest tak jak mowisz, ja mam dobry sposob na tworzenie kont.

Kiedys zakladalem na gazecie.pl ale na moim kompie ze stałym ip dalem rade tylko 5max zrobic w przeciagu 30minut pozniej kasowalem ciasteczka i dalej jazda

a drugi sposob ktory mam teraz, to mam stronke gdzie sie zaklada 60minutowego emaila, opartego na zasadzie gmaila i yt nie chce weryfikacji.


RE: Sprzedam sposób na nieprzerwane i szybkie tworzenie kont youtube za 50 centów - rasiak221 - 22-03-2011 19:39

http://www.poczter.euSmile
Stronka kumpla, pozdro!Wink


RE: Sprzedam sposób na nieprzerwane i szybkie tworzenie kont youtube za 50 centów - n1dor - 22-03-2011 19:44

Dokladnie z tej stronki wyzej korzystam ; > +50 konta a dziennie sobie robie po 4 konta bo wiecej mi sie nie chce ;p szybko działa przynajmniej Wink pozdro dla kumpla


RE: Sprzedam sposób na nieprzerwane i szybkie tworzenie kont youtube za 50 centów - Kapitan statku - 22-03-2011 20:34

(22-03-2011 19:44)n1dor napisał(a):  Dokladnie z tej stronki wyzej korzystam ; > +50 konta a dziennie sobie robie po 4 konta bo wiecej mi sie nie chce ;p szybko działa przynajmniej Wink pozdro dla kumpla

poczter nie wystarczy, nie o to chodzi w tej metodzie. Widać, nie umiecie czytać. Oparta na tym co weryfikuje youtub.


Sprzedam sposób na nieprzerwane i szybkie tworzenie kont youtube za 50 centów - Roben - 30-07-2012 11:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.