Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PyramidFIles-Darmowe Remote - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PyramidFIles-Darmowe Remote (/Temat-PyramidFIles-Darmowe-Remote-33616)



PyramidFIles-Darmowe Remote - ptasior - 19-03-2011 20:25

PyramidFiles jest nowym serwisem, oferującym kaskę za pobrania. Powstał na znanym skrypcie, ale mniejsza z tym. To co pewnie Was zainteresuje to możliwość robienia darmowego remote z takich serwisów jak: Filesonic, Megaupload, Rapidshare, Fileserve, 2shared.

Tabela ze stawkami:
[Obrazek: md8745_ta.png]

Grupy:
A. United States, Canada, United Kingdom


B. Australia, Austria, Germany, Belgium, Denmark, Finland, France, Ireland, Italy, New Zealand, Norway, Saudi Arabia, Sweden, Switzerland, Spain, Luxembourg,Poland, Japan, Russia

C. Portugal, Brazil, Bulgaria, Cyprus, Czech Republic, Greece, Turkey, Hong Kong, Hungary, Iran, Kuwait, Latvia, Singapore, Lithuania, Qatar, Romania, South Africa, Ukraine,Serbia, Argentina, Mexico, Chile, Bosnia, Thailand

D-.All Other

Stawki dla Polski są niezłe. Dzięki połączeniu tego z darmowym remote można zarobić szybko całkiem sporo kaski.

Wypłaty są od 10$; na PayPal, lub AlertPay.


LINK DO REJESTRACJI: REF LINK(PROszę o rejestracje)

Jak szybko tutaj zarobić? Wystarczy konto na pebie lub darkwarezie i po dwóch dniach powinniśmy mieć minimum. Serwis jest mało znany tak więc będzie z niego teoretycznie więcej pobrań...

Dużym minusem stronki jest brak możliwości wysyłania przez ftp, co jednak jest nadrabiane dzięki możliwości wrzucania torrentów na stronę :] Jak to zrobić? Wchodzisz na jakieś darmowe torrenty(np.http://thepiratebay.org/), wpisujesz w wyszukiwarkę np. The Social Network, szukamy torrenta z dużą liczbą seedów, następnie ściągamy go na dysk(tylko plik torrent.). Wchodzimy potem na PyramidFiles.com, klikamy "Upload", "Torrent upload", wybieramy z naszego dysku plik Torrent i on teoretycznie sam sie przerzuca na serwer.


RE: PyramidFIles-Darmowe Remote - rasiak221 - 19-03-2011 20:33

Nie chowaj reflinka, bo warn. A po za tym zaczynamWink


RE: PyramidFIles-Darmowe Remote - rasiak221 - 19-03-2011 21:34

Remote działa, lecz nie jest on błyskawiczny, ale wrzuca po 1000kb/s więc zły nie jest, jeżeli jest za darmo.
Nic tylko zaczynać, w razie problemów pisać na pw, trochę już poczytałem regulamin i po necie, i są wypłacalniWink


RE: PyramidFIles-Darmowe Remote - ptasior - 19-03-2011 22:19

NIe zchowałem refa Tongue
LINK DO REJESTRACJI: REF LINK(PROszę o rejestracje)
Czarno na białym jest napisane że Ref LINk...


RE: PyramidFIles-Darmowe Remote - rasiak221 - 19-03-2011 22:21

(19-03-2011 22:19)ptasior napisał(a):  NIe zchowałem refa Tongue
LINK DO REJESTRACJI: REF LINK(PROszę o rejestracje)
Czarno na białym jest napisane że Ref LINk...

Ja słyszałem, że ma być czarno na białymWink


PyramidFIles-Darmowe Remote - Hybrid1990 - 27-09-2018 17:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.