Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Pytanie dotyczące(niesprawiedliwej) recenzji poradników. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Pytanie dotyczące(niesprawiedliwej) recenzji poradników. (/Temat-Zamkniety-Pytanie-dotyczace-niesprawiedliwej-recenzji-poradnikow-33541)



[Zamknięty]Pytanie dotyczące(niesprawiedliwej) recenzji poradników. - Kapitan statku - 18-03-2011 19:05

Ostatnio jak niektórzy wiedzą proponowałem sprzedaż mojego poradnika, dałem do zrecenzowania Bboyowi i vipowi interowi, czyli z ekipy forum. Mimo to że poradnik został nisko oceniony, to są tam metody bardzo skuteczne (2, a szczególnie 3) i co ja z tego mam? Inter da killerowi, killer da kilolowi, kilol da magnusowi a magnus adminowi. Skąd mam mieć pewność że tak nie będzię?

Może jednak muszą zajść jakieś zmiany dotyczące recenzji poradników. Tyle się napracuje, a ja nic z tego nie mam (:


RE: Pytanie dotyczące(niesprawiedliwej) recenzji poradników. - haggard - 18-03-2011 19:17

Człowieku, recenzent jest obiektywny i nie powinien ulegać (pozytywnej recenzji jesli tak chce autor).

Recenzowane poradniki/programy też nie krążą wśród ekipy. Ma je ten, kto recenzuje.

Chcąc sprzedawać musisz mieć recenzję, a najpewniejsi recenzenci z forum to ekipa Tongue


RE: Pytanie dotyczące(niesprawiedliwej) recenzji poradników. - Roben - 18-03-2011 19:25

Wiesz ile jest juz tych poradnikow?! Dziesiątki albo i setki. Co drugi dzien ktos sprzedaje poradnik i unikalne metody.Nawet jesli masz bardzo dobre metody jak mowisz to duzo ludzi juz ma swoje sprawdzone.Ale jest tu zarejestrowanych prawie 18000 ludzi wiec musisz jakos zachecic tych co słabo zarabiaja na uploadzie,i moze cos sprzedasz zwlaszcza jak te metody sie sprawdza i kupujacy zaczna ci wystawiac pozytywne opinie. Powodzenia.


RE: Pytanie dotyczące(niesprawiedliwej) recenzji poradników. - Driver - 18-03-2011 19:29

Człowieku bboy to oszust wiec sie nie dziw


RE: Pytanie dotyczące(niesprawiedliwej) recenzji poradników. - Killer - 19-03-2011 10:01

zreszta vipowie nie są od sprawdzenia poradników tylko moderatorzy/administracja.
Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.