Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Co jest przyczyną, że nie można wejść na Restock? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Co jest przyczyną, że nie można wejść na Restock? (/Temat-Rozwiazane-Co-jest-przyczyna-ze-nie-mozna-wejsc-na-Restock-33346)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Co jest przyczyną, że nie można wejść na Restock? - magic - 15-03-2011 22:00

Czy może mi ktoś wyjaśnić co jest przyczyną, że nie można wejść na tak oczekiwany restock i co należy zrobić aby to zmienić?

Dodam, że nie używam botów ani innych programików i w 100% jestem pewna, że miałam pozwolenie.
Po zalogowaniu się (no tak ucieszyłam się na marne) okazało się, że jest po restocku.


RE: Co jest przyczyną, że nie można wejść na Restock? - omisiu - 15-03-2011 22:03

W 100% błąd lockerz (kolejny)


RE: Co jest przyczyną, że nie można wejść na Restock? - Dominator - 15-03-2011 22:14

błąd w pliku PHP


RE: Co jest przyczyną, że nie można wejść na Restock? - tomko111 - 15-03-2011 22:25

Błąd lockerz. Pewnie celowa zagrywka, boże...


RE: Co jest przyczyną, że nie można wejść na Restock? - Dominator - 15-03-2011 22:32

Nie dość że wbiło 6 osób to jeszcze powtórkowego nie będzie N/C

Wklejajcie to na FB

Cytat:LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!! LOCKERZ SCAM !!!



RE: Co jest przyczyną, że nie można wejść na Restock? - savaci - 15-03-2011 22:35

Lockerz scam... No cóż


RE: Co jest przyczyną, że nie można wejść na Restock? - roadkill33 - 15-03-2011 23:35

Ale możecie też dokładnie czytać jak ktoś dostał potwierdzający email od nich w tedy wchodzi na restock Wink WIadkomośc na twitter od Kathy...


RE: Co jest przyczyną, że nie można wejść na Restock? - magic - 16-03-2011 00:38

(15-03-2011 23:35)roadkill33 napisał(a):  Ale możecie też dokładnie czytać jak ktoś dostał potwierdzający email od nich w tedy wchodzi na restock Wink WIadkomośc na twitter od Kathy...

roadkill33 to wytłumacz mi jedno:
- należysz do grupy lockerz.com czy też nie?
- dobrze wiesz kiedy założyłeś konto i nie raz coś tam kupowałeś (jak nie ty to wiele innych uczestników, którzy niestety nie mogli wejść na restock)
- czy to nie jest dyskryminacja ?
- to w takim razie jako wierny uczestnik lockerz.com nie masz prawa wejść na restock bo coś tam...?
- To w takim razie kto miał prawo wejść na restock tylko osoby z USA?
I jak to wszystko wytłumaczysz? Z tego co mi wiadomo to nie musisz otrzymywać e-maila aby mieć na wstęp na restock.


RE: Co jest przyczyną, że nie można wejść na Restock? - Nayare - 16-03-2011 00:41

(15-03-2011 23:35)roadkill33 napisał(a):  Ale możecie też dokładnie czytać jak ktoś dostał potwierdzający email od nich w tedy wchodzi na restock Wink WIadkomośc na twitter od Kathy...

Ja nie dostalem maila potwierdzajacego do tego restocku, mialem dostep na restocki od 2 i wyzej, ale kurwa zapomnialem, ze haslo mialem zmienione i zalogowalem sie dopiero po paru minutach:/


RE: Co jest przyczyną, że nie można wejść na Restock? - adrick1197 - 16-03-2011 06:36

ja nawet nie kampilem a dostalem rekompensate 1k ptz