Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Dział Off-Topic a posty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Dział Off-Topic a posty (/Temat-Zamkniety-Dzial-Off-Topic-a-posty-3316)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Dział Off-Topic a posty - Gumowy - 15-03-2010 19:36

Wg. mnie naliczanie postów w dziale Off-Topic powinno zostac wyłączone. Jak dla mnie ilośc postów to jakiś wyznacznik udzielnia się użytkownika na forum (pomocy innym userom itp.) a nie spamowania w dziale OT.

@Down: Chciałbym, żeby było zwięźle, już poprawiłem Smile


RE: Dział Off-Topic a posty - Athemis - 15-03-2010 19:50

Czyli co?
Chcesz żeby nie było naliczania postów w dziale Off-Topic czy co?
Nie napisałeś o co Ci chodzi w ogóle...


RE: Dział Off-Topic a posty - Sony_st - 15-03-2010 20:45

Tak o to mu chodzi Smile
ja myślałem cały czas że nie są naliczane to już wiem dlaczego tam jest tak dużo postów Smile


RE: Dział Off-Topic a posty - Szyna - 15-03-2010 21:30

Dział off topic to też forma aktywności na forum, więc moim zdaniem nie powinno zostać wyłączone.


RE: Dział Off-Topic a posty - Killer - 15-03-2010 22:17

ilosc postow przeciez nie jest adekwatna do wiedzy uzytkownka wiec nie wiem w czym niektorym to przeszkadza.
Reputy mówią same za siebie.


RE: Dział Off-Topic a posty - Tech - 15-03-2010 23:46

Dawniej chyba było tak, że naliczanie postów było tam wyłączone? Właściwie to nawet dobrze jest, bo ilość postów nie świadczy o użytkowniku, a jak ktoś się podnieca cyferkami to będzie miał frajdę Tongue


RE: Dział Off-Topic a posty - Troublemaker83 - 16-03-2010 07:55

Jak dla mnie to może być wyłączone (chociaż większość postów właśnie tam napisałam Big Grin) Smile
Chociaż z drugiej strony to off-topic jest częścią forum...


RE: Dział Off-Topic a posty - Killer - 16-03-2010 12:31

dokładnie tech, nikomu to nie przeszkadza a nic nie zmieni Smile


RE: Dział Off-Topic a posty - szulakaluble - 16-03-2010 14:00

Dla mnie to w ogóle wyłączyć naliczanie postów i zlikwidować + wtedy dopiero zobaczymy kto tak naprawdę chce pomagać innym... albo chociaż zrobić tak żeby każdy widział tylko swoje statystyki...skończyło by się spamowanie i zebranie o plusy...


RE: Dział Off-Topic a posty - Admin - 16-03-2010 20:32

każdy ma inne zdanie więc zostaje jak jest Smile
zamykam