Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]wii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]wii (/Temat-Rozwiazane-wii-3122)



[Rozwiązane]wii - domino0910 - 12-03-2010 16:38

mam pytanie odnosnie Wii...wiem ze jest blokada i ze sdjecie (czy ominiecie0 kosztuje okolo 130 zł...ale ja nie o tym...
czy w zestawie co jest na lockerz to beda te gry na Wii sport czy cos innego?
pomozcie...moze ktos wygral Wii


RE: wii - Paviano - 12-03-2010 16:53

Tak. W zestawie jest 5 gier.

@EDIT

Przeróbka 20-30zł
Na przeróbce chodzą gry i NTSC, i PAL


PS. Na Twoim miejscu uzbierałbym na PS3 lub wziął tego Wii i go sprzedał, bo na PS3 niedługo wychodzi kontroler Move czyli prawie to samo co Wii, tylko że Move nie jest połączone kablami i grasz w najnowsze gry z najlepszą grafiką, a na Wii niestety masz pegasusowskie gierki Tongue


RE: wii - Bolt - 12-03-2010 16:59

Tak Paviano tylko weź pod uwagę to że pierwsze gry wyjdą w 2011 roku obsługujące tzw: "różdżkę" i jedyna warta uwagi z nich będzie to Resident Evil Smile Wii jest już obcykane...

A co do przeróbki to chłam jakiś za 20 zł większość przerabia chipem za 100zł Big Grin


RE: wii - domino0910 - 12-03-2010 17:04

aha dzeki.a ...a bez przerobki te gry co sa w zetsawei beda dzialac tak?


RE: wii - Tech - 12-03-2010 17:24

Tak, będą działać, to chyba jasne Tongue Musisz sobie chyba tylko kupić przejściówkę na kabel od zasilania.


RE: wii - dar_ole - 12-03-2010 22:21

tylko ze MOVE na ps3 bedzie drogie jeszcze przez jakis rok. a wii przerabiasz za 25 zl lub za darmo i sciagasz gry ntsc...


[Rozwiązane][Rozwiązane]wii - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.