Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]PayPal dane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]PayPal dane (/Temat-Rozwiazane-PayPal-dane-29938)



[Rozwiązane]PayPal dane - NaoS - 10-03-2011 13:15

Cześć, czy aby dostać refundacje z aukcji na paypala, mogą się całkowicie niezgadzać dane z konta lockerz, z danymi na koncie PayPal?
Wystarczy że będzie zgadzał się e-mail ?

Mam za dużo kont na to samo nazwisko, dlatego o to pytam.


RE: PayPal dane - ksomix - 10-03-2011 13:24

Ja na paypalu mam inne imie niz na lockerz ;] i kasa zawsze przychodzi, wiec wydaje mi sie, ze liczy sie tylko e-mail.


RE: PayPal dane - pitfromhell - 10-03-2011 13:31

Najważniejszy jest adres E-mail Smile Powinno dojść Smile


RE: PayPal dane - NaoS - 10-03-2011 13:31

No ale wiesz, ja mowie o innym imieniu, nazwisku i adresie.... Nic się nie zgadza.


RE: PayPal dane - Burned - 10-03-2011 16:27

Kasę od lockerz wysyła automat, bo sami nie daliby rady. Wysyłają na adres email, nie sądze żeby program, który tyle operacji wykonuje w tak krótkim czasie dawałby rade sprawdzac jeszcze każdego z osobna. Myśle że nie masz o co się martwic.


[Rozwiązane]PayPal dane - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.