Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nagroda odebrana i zwrot PTZ :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nagroda odebrana i zwrot PTZ :D (/Temat-Rozwiazane-Nagroda-odebrana-i-zwrot-PTZ-D-29294)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Nagroda odebrana i zwrot PTZ :D - Mlody666 - 02-03-2011 07:17

Niezłą niespodziankę sprawiło mi Lockerz - oddali mi PTZ i pieniądze za nagrodę z Shop.
Sprawa wygląda następująco: w styczniu zamówiłem w shopie nagrodę, zapłaciłem za przesyłkę i pare $ za nagrodę. Wszystko było OK paczka poszła UPS do kumpla w Angli jednak po drodze gdzieś się zapodziała. Dzwoniliśmy z kumplem do UPS i pisaliśmy emaile jednak po miesiącu nie było z ich strony odzewu. Napisałem więc do Lockerz że nie dostałem paczki z prośbą i interwencję w UPS i oto co odpisali:
Cytat:Hello,

Thanks for writing. It looks like your package has already been abandoned, as
it was deemed undeliverable as per UPS standards.

Your monetary payment and PTZ have been refunded.

We're very sorry for the inconvenience.

Please let us know if you have any additional questions or concerns.

Best wishes,

Clarisse

W tak zwanym międzyczasiem UPS skontaktował się z kumplem że znaleźli paczkę w niemczech w magazynie niedostarczonych przesyłek. Wczoraj odebrał ją w siedzibie UPS w UK.
I teraz nasuwa się pytanie czy pisac o tym do lockerz, że jednak nagrodę dostałem?
Wrodzona uczciwość mówi żeby pisać i odesłać im kasę a wrodona polska kombinatoryka mówi mi żeby olać temat - zwłaszcza że dzięki zwrotowi prawie wszystko z shop mogę mieć za free Big Grin
Jakieś porady?


RE: Nagroda odebrana i zwrot PTZ :D - BartuS - 02-03-2011 07:22

Jeden z userów miał to samo z PSP.

Kupił PSP - Anulowali, oddali kasę i ptz a tu po kilku dniach (tygodniach ?) paczka była w PE Tongue Nic nie rób, ciesz się z darmowej nagrody ;]


RE: Nagroda odebrana i zwrot PTZ :D - Gumitto - 02-03-2011 08:00

(02-03-2011 07:17)Mlody666 napisał(a):  Niezłą niespodziankę sprawiło mi Lockerz - oddali mi PTZ i pieniądze za nagrodę z Shop.
Sprawa wygląda następująco: w styczniu zamówiłem w shopie nagrodę, zapłaciłem za przesyłkę i pare $ za nagrodę. Wszystko było OK paczka poszła UPS do kumpla w Angli jednak po drodze gdzieś się zapodziała. Dzwoniliśmy z kumplem do UPS i pisaliśmy emaile jednak po miesiącu nie było z ich strony odzewu. Napisałem więc do Lockerz że nie dostałem paczki z prośbą i interwencję w UPS i oto co odpisali:
Cytat:Hello,

Thanks for writing. It looks like your package has already been abandoned, as
it was deemed undeliverable as per UPS standards.

Your monetary payment and PTZ have been refunded.

We're very sorry for the inconvenience.

Please let us know if you have any additional questions or concerns.

Best wishes,

Clarisse

W tak zwanym międzyczasiem UPS skontaktował się z kumplem że znaleźli paczkę w niemczech w magazynie niedostarczonych przesyłek. Wczoraj odebrał ją w siedzibie UPS w UK.
I teraz nasuwa się pytanie czy pisac o tym do lockerz, że jednak nagrodę dostałem?
Wrodzona uczciwość mówi żeby pisać i odesłać im kasę a wrodona polska kombinatoryka mówi mi żeby olać temat - zwłaszcza że dzięki zwrotowi prawie wszystko z shop mogę mieć za free Big Grin
Jakieś porady?
Twoje sumienie. Ja bym oddał. Lockerz pozwala nam zarabiać nie małe pieniądze. Na pewno rozpoczęli procedurę odszkodowania i dowiedzą się, że paczka jednak dotarła. A potem dostaniesz bana na konto i anulacje.


RE: Nagroda odebrana i zwrot PTZ :D - xPietrek - 02-03-2011 10:03

Te "parę groszy" co byś miał im wrócić to dla nich to jest nic... jednak możesz zapytać, co z tym zrobić. Kathy się ucieszy że mają uczciwych userów Smile


RE: Nagroda odebrana i zwrot PTZ :D - Mlody666 - 02-03-2011 10:22

No właśnie cały czas się zastanawiam. Zobaczę jak paczka dotrze do PL czy to w ogole to co zamówiłem i wtedy skrobnę do nich z pytaniem co dalej robić...


RE: Nagroda odebrana i zwrot PTZ :D - wesolutki - 02-03-2011 11:21

Olej to i się ciesz;p Dość na nas zarabiają i napewno przez to nie zbiedniejąSmile


RE: Nagroda odebrana i zwrot PTZ :D - Mlody666 - 02-03-2011 13:05

Tyle to ja wiem że dobrze zarabiają ale obawiam się BANA bo mam teraz dużo PTZ i chciał bym jeszcze coś od nich wyciągnąć po kosztach przesyłki Big Grin


RE: Nagroda odebrana i zwrot PTZ :D - Mateusz5511 - 02-03-2011 13:26

ciekawe kto kupil psp Big Grin nic nie pisz dostan free nagrode


RE: Nagroda odebrana i zwrot PTZ :D - Morfit - 02-03-2011 13:26

Ja bym był uczciwy i oddał.


RE: Nagroda odebrana i zwrot PTZ :D - Admin - 02-03-2011 13:47

Jak sie odezwiesz to szybciej dostaniesz bana, niz jak sie nie odezwiesz wogole.