Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne] 100% Pewny Refback W Buxtooth + premie dla najaktywniejszych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne] 100% Pewny Refback W Buxtooth + premie dla najaktywniejszych (/Temat-Nieaktualne-100-Pewny-Refback-W-Buxtooth-premie-dla-najaktywniejszych-29223)



[Nieaktualne] 100% Pewny Refback W Buxtooth + premie dla najaktywniejszych - Quag88 - 28-02-2011 22:10

Witam zapraszam do dobrze zapowiadającego się buxa, narazie wypłaciłem dwie wypłata 2 i 3 $ instant!

[b]Buxtooth[/b]
Opis programu:
Twój klik: $0.01
za klik poleconego: 50%
dzienna liczba linków: 4
Minimum do wypłaty: $2.00 + 1$ każda następna do 10$
Metody wypłat: AlertPay, PayPal,

określony czas umowy: do końca wypłacalności bux'a lub do zmiany wartości linków z $0.01 na np $0.001
oferowane wynagrodzenie: 100%, czyli $0,005 za klik. + premie dla aktywnych w 100%!!
sposób rozliczeń: po zapisie z mojego reflinka proszę o PW z nickiem, ja zatwierdzam i dodaję do listy. Po wyklikaniu minimum 200 klików w linki $0.01 proszę o PW z informacją - sprawdzam i wypłacam
forma rozliczeń: AlertPay, PayPal, polski bank
link do zapisu:http://buxtooth.com/?r=Quag88PL

Zapisani:wypłaty


RE: 100% Pewny Refback W Buxtooth + premie dla najaktywniejszych - Quag88 - 05-03-2011 10:10

Uaktualnienie: dla chętnych wypłaty co 7dni!! tj. w każdą sobotę na PP - wartość kliku 0,0025$
czyli co sobotę ~0,20gr na konto


[Nieaktualne] 100% Pewny Refback W Buxtooth + premie dla najaktywniejszych - Killer - 29-07-2012 08:43

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.