Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony (/Temat-Zarabiam-com-Rozwoj-Forum-cz-3-Nowy-Layout-Strony-28689)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Surlope - 21-02-2011 18:32

Bardzo dobra robota.

Brawa. Rolleyes


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - MalinaJUMPER - 21-02-2011 18:44

Ja chcę fiooooletowyyyyyyyyyyy layout Tongue


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - maniew - 21-02-2011 18:47

Super lay!! JEST EPICKO! Big Grin


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - gorasta - 21-02-2011 19:09

I jeszcze jedno bardzo pomocne i przydatne było by takie cuś

[Obrazek: beztytuubys.png]

Nie sugeruje, że ma to tak właśnie wyglądać:s ale ułatwiło by życie i jeszcze stan plusów i pasek aktywności. T o byłby dopiero wypas.Jerk
I rozwineło by forumLolLolLolLol


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Takahari - 21-02-2011 21:25

eee...noo... Może być Big Grin


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Athemis - 22-02-2011 09:57

Kurde, jestem pełen podziwu. Od zawsze jarałem się grafiką i tworzeniem layoutów, ale do takiego poziomu jeszcze dużo mi brakuje. Zaraz zwiedzam całą stronę bo aż się chce przy takim wyglądzie Smile

Gratulacje!


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Tech - 22-02-2011 11:37

(21-02-2011 18:44)MalinaJUMPER napisał(a):  Ja chcę fiooooletowyyyyyyyyyyy layout Tongue

Panel użytkownika -> Edytuj opcje -> Inne opcje -> Styl forum -> Czarne

Ja tam jednak o wiele bardziej wolę nowy styl, ale jak komuś szczególnie nie przypadł do gustu no to macie...


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - SzUmI - 22-02-2011 12:24

no styl elegancki , podoba mi się Wink


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Lookso - 22-02-2011 16:51

Duży plus dla Banana, ale szkoda, że nawet nie napisał jednego zdania o mnie (ze słowem o użytkowniku Lookso) ;P
Fajnie, że się udało wykrzesać ten fajny Loyout bez zmiany oprogramowania na inne...
Teraz forum wygląda moim zdaniem świetnie!
Moja szybka podpowiedź na TS'ie co do tego była dobra,
bo jak widać admin dosyć szybko postanowił zmienić właśnie na taki jak mu zaproponowałem Big Grin