Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony (/Temat-Zarabiam-com-Rozwoj-Forum-cz-3-Nowy-Layout-Strony-28689)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Burned - 21-02-2011 12:39

Layout wygląda świetnie, od razu widac że robota profesjonalistówTongue
Czekamy na dalesze zmiany Big Grin


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - nothing - 21-02-2011 13:52

Fajny Layout lepszy niż tamten Smile


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Wojtas100 - 21-02-2011 14:01

Mnie się nie podoba ,ale to moje własne zdanie Smile
Po prostu przyzwyczaiłem się do starego wyglądu a taki jestem ,że zmian nie lubię :]


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - ColdGold - 21-02-2011 14:40

Świetna robota ! Forum teraz wygląda naprawdę profesjonalnie

Pozdro dla
Banana & Burnerize.pl


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Lontek - 21-02-2011 14:46

Layout bardzo dobry tylko szkoda, że nagrody zniknęły przy poście Sad


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - omisiu - 21-02-2011 16:07

Wielki szacun robota świetna!


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Zythus - 21-02-2011 16:41

Dobra, dobra.
Może i wygląda trochę lepiej, ale jak dla mnie poważny minus to ten jasnoniebieski kolor na dole i na górze przy Szybkiej odpowiedzi. Po prostu nie pasuje do czarnego backgroundu - jest za jasne. Pociemniłbym ten kolor, byłoby ok.


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Grub63 - 21-02-2011 16:48

Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej Wink
Ciężko mi się przyzwyczaić no nowego, bo jestem tradycjonalistą Tongue


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - gorasta - 21-02-2011 17:14

Brakuje tylko jakiegos super tła za logiem i gitara


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Gumitto - 21-02-2011 17:17

Nie lubię zmian ale nowy wygląd podoba mi się. Czekamy na dalsze poprawki!