Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony (/Temat-Zarabiam-com-Rozwoj-Forum-cz-3-Nowy-Layout-Strony-28689)

Strony: 1 2 3


Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Admin - 20-02-2011 22:58

Zarabiam.Com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony

[Obrazek: photoshop_typography_tutorials_4.jpg]

Witajcie,
w końcu udało Nam się zakończyć prace nad nowym layoutem na forum, oczywiście część rzeczy nie została jeszcze w pełni przeniesiona np. zmiana wystroju profili czy też system nagród, który i tak wkrótce ulegnie zmianie (będę miał trochę zabawy przez najbliższe dni Smile ). Nad layoutem pracowała Ekipa portalu Burnerize.pl to właśnie ich koder, grafik i administrator pracowali nad nowym layoutem - osobiście jedynie przedstawiłem zarys portalu, który chciałbym uzyskać i wyszło według mnie jeszcze lepiej niż chciałem Smile Pomimo, że chłopaki z Burna mieli dosyć ciężko, (często coś zmieniałem) to udało nam się uzyskać naprawdę wspaniały efekt końcowy - grafika jest bardzo miła dla oka. Mam nadzieję że Wam również przypadnie do gustu nowy styl forum. Już za niedługo kolejne dodatki - wspomniany system odznaczeń czy forumowy shop. Dziś postaram się również nieco przerobić ruchome menu na stronie głównej dodając do niego użyteczne przyciski (z czasem coraz więcej). Pozostaje mi tylko powiedzieć - Enjoy Smile

Ps. Korzystając z okazji chciałbym jeszcze raz, bardzo mocno i serdecznie podziękować Ekipie Burnerize.pl, która sama zaproponowała Nam projektowanie stylu - jak widać po ich stronie oraz projektach na tym znają się perfekcyjnie. Burnerize.pl wkrótce wystartuje pełną parą, obecnie jest dostępny wyłącznie dla beta-testerów (jestem jednym z nich), jednak jestem głęboko przekonany, że ich projekt zajdzie daleko i z pewnością zagościmy na ich portalu.


Ps 2.
Układ postów został zmieniony na klasyczny(avatar jest po lewej, a nie na górze), jeśli ktoś chciałby powrócić do wcześniejszego układu wystarczy, że wejdzie w tą zakładkę : http://www.zarabiam.com/usercp.php?action=options i odznaczamy opcję "Wyświetlaj posty w trybie klasycznym."


RE: Zarabiam.Com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - DDK - 20-02-2011 23:02

Elegancko ! Byłem zaszczycony pracą fizyczną oraz jednym z testerów. Pro elo Kozacki Styl. Dobra robota Burnerize i Banan ; )


RE: Zarabiam.Com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Pieszczoch - 20-02-2011 23:32

(20-02-2011 23:02)DDK napisał(a):  Burnerize i Banan ; )

I wyszedł "Bananize" Wink


RE: Zarabiam.Com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Magnus - 20-02-2011 23:36

Fajnie wyszedł Layout, pozdro dla ekipy Burnerize


RE: Zarabiam.Com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - Killer - 20-02-2011 23:44

swietnie, gdybym nie wiedział że forum stoji na mybb byłbym gotowy się założyć że to ipb Smile bardzo ładnie Big Grin


RE: Zarabiam.Com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - michal2612 - 20-02-2011 23:48

ładnie teraz to wszystko wygląda czekamy na shop Big Grin


RE: Zarabiam.Com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - paskur - 20-02-2011 23:51

Hehe bardzo mi się podoba układ postów Tongue główna strona też fajna, tylko muszę się przyzwyczaić Big Grin

Widać, że ostatnio nasze forum się rozwija, a to jeszcze nie koniec zapowiadanych zmian Smile

Good job.


RE: Zarabiam.Com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - DJAd1 - 21-02-2011 00:40

O tak teraz miła dla oka nowa oprawa ! Wink Oby tak dalej Tongue


RE: Zarabiam.Com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - rajmek126p - 21-02-2011 01:08

o w morde!!!! ładny layout odświeżyło to całe forum!!

PS. Good Work Banan & Burnerize.pl


RE: Zarabiam.com - Rozwój Forum cz.3 Nowy Layout Strony - cinexik - 21-02-2011 12:01

no! super robota, świetny efekt, ale to prawda, trzeba się przyzwyczaić Big Grin
Owacje na stojąco dla Banana i załogi Burnerize Big Grin