Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odpowiedź od Nick C w sprawie Lrc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Odpowiedź od Nick C w sprawie Lrc (/Temat-Odpowiedz-od-Nick-C-w-sprawie-Lrc-28341)

Strony: 1 2


Odpowiedź od Nick C w sprawie Lrc - mikolaj90 - 10-02-2011 15:14

Napisałem do EnEsCe, dlaczego przy wyborze kategorii na uzupełnieniu, wywala z powrotem na stronę logowania. Oto odpowiedź jaką otrzymałem:

Cytat:PTZPlace sent you to the login page, not LRC.

Jednym słowem nie rozumiem gościa...


RE: Odpowiedź od Nick C w sprawie Lrc - Jumper002 - 10-02-2011 15:22

Napisał, że to strona Cie wywaliła, a nie lrc i to jest prawda bo na mozilli też miałem to samo nie wspominając o 3-minutowym lagu na początku. Czyli reasumując to nie wina lrc.


RE: Odpowiedź od Nick C w sprawie Lrc - mikolaj90 - 10-02-2011 15:29

No masz rację, ale na początku myślałem że Lrc. Oczywiście kolejny nieudany restock, jak nie ma mnie na restocku to wszystko pięknie, a jak jestem to lagi, błędy i inne gó*** :/


RE: Odpowiedź od Nick C w sprawie Lrc - ambrell - 10-02-2011 15:34

nieudany? nie wiem czy to coś można nazwać restockiem...


RE: Odpowiedź od Nick C w sprawie Lrc - Lubelak - 10-02-2011 15:42

Ja miałem dziś zupełnie inny błąd wszystko elegancko było
wbiło w Toucha 32 GB szybka math kapcza i enter a tu błąd
nie zrobiłem screena ,ale było tam coś o kategorii
nano to samo ,shuffla też , wyłączyłem wszystko i koszulka ;D


RE: Odpowiedź od Nick C w sprawie Lrc - Tech - 10-02-2011 16:18

Ja z kolei miałem wszystko ładnie, pięknie szybciutko, ale 1s po tym jak wczytał się formularz do wypełniania danych do wysyłki - odesłało z powrotem do loginu. No to jade dalej, gdzieś w międzyczasie wyłączyłem skrypt zamawiania po czym uświadomiłem sobie, że bez niego mi nie uzupełniło danych do wysyłki (xD) no to znowu refresh, włączam skrypt i tak oto jest iPod Nano 2GB. Szczegół, że nie ma takiego modelu oficjalnie, widać Lockerz musi teraz zaopatrywać się u jakichś chińczyków czy kathy tam wie kogo...


RE: Odpowiedź od Nick C w sprawie Lrc - tomko111 - 10-02-2011 19:04

(10-02-2011 15:14)mikolaj90 napisał(a):  Napisałem do EnEsCe, dlaczego przy wyborze kategorii na uzupełnieniu, wywala z powrotem na stronę logowania. Oto odpowiedź jaką otrzymałem:

Cytat:PTZPlace sent you to the login page, not LRC.

Jednym słowem nie rozumiem gościa...

To nie wina LRC, tylko zabezpieczeń dodanych przez Lockerz. LRC działał pięknie, ER też.


RE: Odpowiedź od Nick C w sprawie Lrc - Leopard - 10-02-2011 19:21

To niestety zabezpieczenia Lockerz przed botami i trzeba się z tym pogodzić. Ja używałem samego JavaScript'u i muszę przyznać, że jestem zadowolony z restock'u Smile.


RE: Odpowiedź od Nick C w sprawie Lrc - Polak123 - 11-02-2011 11:09

Ja miałem takiego laga na tym restocku ze nawet logowanie mi sie nie pojawiło dopiero po 3 minutach. Ale LRC działał super.


RE: Odpowiedź od Nick C w sprawie Lrc - paskur - 11-02-2011 11:46

Oto moja kicha z lrc:
Działał pięknie, ale za 1 razem przy wyborze jakiejś nagrody wywalało do logowania.
Za 2 razem już było dobrze.

Miałem tak z Paypalem, a potem ze skinem...