Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na reklamach typu CPM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Zarabianie na reklamach typu CPM (/Temat-Zarabianie-na-reklamach-typu-CPM-28237)



Zarabianie na reklamach typu CPM - nyga - 08-02-2011 05:53

Witam mam do was pytanie, mianowicie w każdym regulaminie serwisów wyświetlających reklamy zabronione jest celowe wyświetlanie i klikanie w reklamy i stąd też moje pytanie: czy jak będę miał przykładowo 100 stronek internetowych z zaakceptowanymi reklamami typu CPM ($ za 1,000 wyświetleń) wówczas rozumiem, że sam nie mogę wchodzić na stronę żeby mi się same punkty nie naliczały.. Ale czy łamie regulamin namawiając kolegów, znajomych żeby wchodzili na moje strony?

Jeśli łamię tym regulamin to co mogą mi w najgorszym przypadku zrobić?


RE: Zarabianie na reklamach typu CPM - _Brutus - 08-02-2011 20:59

W najgorszym wypadku, to mogą cię zbanować i usunąć konto. Nie dostaniesz kasy. Ale i tak sie nie zczają, że wchodzisz ty, czy znajomi Wink


RE: Zarabianie na reklamach typu CPM - nyga - 08-02-2011 21:17

Google jakoś czają, że klika się w swoje reklamy.. Big Grin Czyli żadnej kary pienięznej nie moga mi nałożyć? Po prostu najgorsze co mogą zrobić to zbanwoać konto takl?


RE: Zarabianie na reklamach typu CPM - JereManU - 08-02-2011 21:26

O karę pieniężną się nie martw, ale ban jest bardzo realny - w tym często na ostatnią chwilę, przed wypłatą nadawany.


RE: Zarabianie na reklamach typu CPM - enzomoore - 22-05-2011 14:27

dostaniesz bana i 2 konta nie założysz heh ale metodą cpm kokosów nie zarobisz


RE: Zarabianie na reklamach typu CPM - Admin - 11-02-2012 11:51

w adsensie ban jest pernamentalny i nie będziesz miał sposobu aby się odwołać, na cpm jak kolega wyżej wspomniał dużo nie zarobisz.