Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]pytanie o IP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]pytanie o IP (/Temat-Rozwiazane-pytanie-o-IP-2818)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]pytanie o IP - yourblood - 06-03-2010 16:08

Siemka Wszyscy ^^Big Grin
Jestem nowym użytkownikiem strony lockerz.com i mam pytanko ... wysłałem 4 zaproszenia na 4 różne emaile ale na tym samym ip ( nie na moim tylko rodzina kolegi [ 3 bracia 1 siostra ] ) i mam pytanie ... czy jak przyjmą to zaproszenie to czy będę mieć jakieś problemy z tym związane ?? np. zamówię coś i mi nie przyjdzie ?? proszę o szybką odp.
Z góry THX


RE: pytanie o IP - Kilol - 06-03-2010 16:10

Za tyle kont problemów nie będziesz miał, bo na jednym adresie IP konto może mieć każdy jeden osobnik z twojej rodziny.Wink


RE: pytanie o IP - oskar2222 - 06-03-2010 16:13

no w regulaminie pisze ze na jedna rodzine przypada 5 emaili


RE: pytanie o IP - yourblood - 06-03-2010 16:53

a jak załóżmy wysłałbym każdemu z nich po 2 zapro na 2 różne maile to kto będzie miał problemy za te 8 maili ja czy oni ??


RE: pytanie o IP - oskar2222 - 06-03-2010 16:56

ty bys mial za to problemy


RE: pytanie o IP - yourblood - 06-03-2010 16:58

dobra to już ostatnie pytanie Big Grin co zrobić jeśli całe moje osiedle ma to samo ip a chciałbym wysłać np. 10 osobom zapro ??


RE: pytanie o IP - Kilol - 06-03-2010 17:01

Hmmm... Trudna sprawa. Musiałbyś napisać do Lockerz w tej sprawie.


RE: pytanie o IP - Magnus - 06-03-2010 17:01

Raczej tak nie ma że osiedle ma te samo IP ... napisz do lockerz


RE: pytanie o IP - yourblood - 06-03-2010 17:03

mam tak z tym osiedlem tylko dla tego że całe osiedle ma internet od lokalnego operatora a u niego trzeba płacić za osobne ip a nikt tego nie robi dlatego jest to samo ... a jeśli chodzi o napisanie do lockerz to co mam napisać ??


RE: pytanie o IP - Kilol - 06-03-2010 17:08

Napisz, że mieszkasz w bloku, masz to samo IP. Proponuje ci zajrzeć do działu "Tłumaczenia".
Tam koledzy na pewno ci pomogą w tłumaczeniu e-maila.Wink