Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca domowa. J.Ang. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Praca domowa. J.Ang. (/Temat-Praca-domowa-J-Ang-27876)



Praca domowa. J.Ang. - Dominator - 02-02-2011 18:12

A Life with Dolphins

Cytat: Dr Jonathan Casey has a very busy lifestyle. He is a teacher, a tour guide and an author, all at the same time. Jonathan is from England, but he lives in the USA and works at the Dolphin Centre in Florida. He spends all his time with his favourite animals, dolphins.
At the centre , Jonathan works from 9 o'clock in the morning until 7 o'clock in the evening. He teaches visitors all about dolphins --- where they live, what they eat and what they can do.
He also takes people on trips to swim with dolphins in the sea at the weekends. Jonathan loves to be in the water with the dolphins and touch their long bodies and their big tails.
Jonathan also writes books about dolphins. There are lots of different types of dolphins. There are grey, black and brown ones that live in seas and oceans. There are also pink dolphins that live in rivers in South America and Asia

Wiem, wiem łatwe do tłumaczenia lecz mam jutro najcięższy dzień w szkole i z każdego przedmiotu mam zadane Rolleyes
Sam to umiem przetłumaczyć lecz muszę zająć się sporą częścią lekcji.

Proszę o przetłumaczenie.


RE: Praca domowa. J.Ang. - Paviano - 02-02-2011 18:15

Ja to bym przed lekcją odpisał Big Grin


RE: Praca domowa. J.Ang. - DDK - 02-02-2011 18:36

Dr Jonathan Casey ma bardzo intensywny tryb życia. On jest nauczycielem, przewodnikiem i autorem, w tym samym czasie. Jonathan jest z Anglii, ale mieszka w USA i pracuje w Dolphin Centrum na Florydzie. Spędza cały swój czas z ulubionymi zwierzętami, delfinami.
W centrum, Jonathan pracuje od 9 rano do 7-ej wieczorem. Uczy wszystkich odwiedzających o delfinach --- gdzie żyją, co jedzą i co mogą zrobić.
On również ma ludzi na wycieczki pływać z delfinami w morzu w weekendy. Jonathan kocha się w wodzie z delfinami i dotknąć ich długo organów i ich duże ogony.
Jonathan również pisze książki o delfinach. Istnieje wiele różnych rodzajów delfinów. Jest szary, czarny i brązowy te, które żyją w morzach i oceanach. Istnieją również różowe delfiny, które żyją w rzekach Ameryki Południowej i Azji.

Troche pozmieniasz i będzie git Big Grin Google tłumacz Pałer