Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Pimp Your Profile 2 - Czyli nowa odsłona Waszych profili. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Pimp Your Profile 2 - Czyli nowa odsłona Waszych profili. (/Temat-Zamkniety-Pimp-Your-Profile-2-Czyli-nowa-odslona-Waszych-profili-27862)



[Zamknięty]Pimp Your Profile 2 - Czyli nowa odsłona Waszych profili. - Admin - 02-02-2011 13:39

Pimp Your Profile 2 - Czyli nowa odsłona Waszych profili.



Przysiadłem trochę przy Waszych profilach i przerobiłem je w pełni na polski język, dodałem również funkcje automatycznego koloru, która z pewnością ułatwi życie osobom, które nie znają kolorów zapisanych w systemie szesnastkowym obecnie wystarczy wybrać kolor z formatki i kliknąc w kolorową kulke Smile


[Obrazek: backgroundhh.png]


RE: Pimp Your Profile 2 - Czyli nowa odsłona Waszych profili. - DDK - 02-02-2011 13:40

No to teraz będzie łatwiej Big Grin


RE: Pimp Your Profile 2 - Czyli nowa odsłona Waszych profili. - Mateusz5511 - 02-02-2011 13:58

lool toż to od początku (w paczce scryptu) [tyle żeś tego dobrze nie wgrał] było jak ja to wgrałem [u mnie na forum] to już było


RE: Pimp Your Profile 2 - Czyli nowa odsłona Waszych profili. - Predator - 02-02-2011 14:01

tak było ale może ludzie nie wiedzą ?

Dobre rozwiązanie szanowny adminie ;p


RE: Pimp Your Profile 2 - Czyli nowa odsłona Waszych profili. - paskur - 02-02-2011 14:34

no super wczesniej mi sie nie chcialo robic z tym profilem ale teraz sie tym zajme


RE: Pimp Your Profile 2 - Czyli nowa odsłona Waszych profili. - Lookso - 02-02-2011 14:41

Super!! Tylko wcześniejsze logo na zarabiam.com było ładniejsze od tego co teraz jest...


RE: Pimp Your Profile 2 - Czyli nowa odsłona Waszych profili. - Grub63 - 02-02-2011 14:42

thx brachu Wink
teraz przynajmniej wszystko gra i bucy Tongue


RE: Pimp Your Profile 2 - Czyli nowa odsłona Waszych profili. - Dominator - 02-02-2011 15:03

no to extra Wink


[Zamknięty][Zamknięty]Pimp Your Profile 2 - Czyli nowa odsłona Waszych profili. - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.