Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock]Call of Duty Black Ops Wii Gaming Redemption - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock]Call of Duty Black Ops Wii Gaming Redemption (/Temat-Zamkniety-Restock-Call-of-Duty-Black-Ops-Wii-Gaming-Redemption-27831)



[Zamknięty][Restock]Call of Duty Black Ops Wii Gaming Redemption - gorasta - 01-02-2011 21:22

Jak w tytule pewnego popołudnia zawitał do mnie kurier UPS. Pierwsze odczucie Blushk@#^a ale mi cła doje@$#i. No więc się pytam:
* ,,...no a ile mam do zapłaty??:s"
#hmm zaraz sprawdzę.... o! 0zł"
Wtem dzika euforia i taniec bezcłowej radościLolHuh

Aha kilka fotek
[Obrazek: sam0595r.jpg]
[Obrazek: sam0596.jpg]
[Obrazek: sam0599c.jpg]
[Obrazek: sam0600.jpg]
Więc pozdrawiam wszystkich z zarabiam.com . Szkoda że żegnamy się z lfeSad

Ale cóż patrzymy w przyszłość Jerk2

PS: Jak ktoś chętny mogę sprzedać.



RE: Call of Duty Black Ops Wii Gaming Redemption - cinexik - 01-02-2011 21:32

Jaka dokumentacja xD
Nie no gz!
Ja swoje nagrody już dawno w PE grzejeTongue


RE: Call of Duty Black Ops Wii Gaming Redemption - Surlope - 02-02-2011 13:14

Gratulację HuhHuh


RE: Call of Duty Black Ops Wii Gaming Redemption - Magnus - 03-02-2011 14:10

gratki


[Zamknięty][Zamknięty][Restock]Call of Duty Black Ops Wii Gaming Redemption - Bolt - 19-03-2011 10:10

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.