Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kontakt z Ekipą Cashfile.org / Ogólnie o CashFile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Kontakt z Ekipą Cashfile.org / Ogólnie o CashFile (/Temat-Kontakt-z-Ekipa-Cashfile-org-Ogolnie-o-CashFile-27740)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Ogólnie o CashFile - adibux - 08-03-2011 18:00

Znam już kilkanaście metod, wypróbowałem już kilka, lecz nikt tego nie ściąga. Gdy ludzie widzą CF lub SC to odrazu, zwyzywają cię na kilometr ;p Gdzie wy wrzucacie te seriale czy ebooki, bo tego nikt nie ściągać ;p Ktoś tam pisze, że zlecił TYLKO 120 $ to niech napisze gdzie oprócz youtuba można to dawać. Smile np. szukam jakieś niszy na ebay, no i co dalej z tym? ;d poszukam że np. najczęściej oglądany jest harley davidson i co w tym względzie? ;d


RE: Ogólnie o CashFile - Polak123 - 12-03-2011 20:24

Dziś napisałem do cashfile czemu nie dostałem drugiej zleconej wypłaty a oni mi odpisali : Please be patient. We have some problems with paypal and we are moving into alertpay. A wiec koniec z płatnością paypal teraz tylko Alertpay zostało i netletter .


RE: Ogólnie o CashFile - diabloo07 - 12-03-2011 20:28

Neteller będzie, ale później niż AlertPay.


RE: Ogólnie o CashFile - Lontek - 12-03-2011 21:03

Omg ... Come back na Sharecasha jak Paypala wycofali ...


RE: Ogólnie o CashFile - xPietrek - 12-03-2011 21:19

Spokojnie... Nie będzie tak źle. Z Alertpay też można na polski bank przelewać,z opłatą 11 zł... Ale pewno znajdą się ludzi którzy będą chcieli się zamienić pieniędzmi z PayPal na AlertPay. Przecież to nie wina Cashfile'a, choć nie wnikam co oni tam kombinowali, że ich PP zablokował.


RE: Ogólnie o CashFile - Miu - 13-03-2011 20:13

Wam też wpada mniej pobrań z cf niż z sc?Jak porównuję(ten sam plik)z cf jest znacznie rzedziej pobierany...


RE: Ogólnie o CashFile - Tiger04 - 13-03-2011 20:28

właśnie mam tak samo. Z SC dużo częściej pobierają tyle, że na CF większe stawki


RE: Ogólnie o CashFile - Magnus - 13-03-2011 20:30

U mnie również chętniej z ShareCash'a pobierają niż z Cf'a Tongue


RE: Ogólnie o CashFile - Kilol - 13-03-2011 20:46

Pewnie oferty łatwiejsze na SC.


RE: Ogólnie o CashFile - Miu - 13-03-2011 21:37

Na cf nie odczułem znacznie wiekszych stawek.Narazie zmienie linki na sc Tongue