Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dominator - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Dominator (/Temat-Dominator-27443)



Dominator - cinexik - 26-01-2011 23:18

Witam,
Kilkanaście dni temu (właściwie kilka tygodni temu) Dominator potrzebował pomocy (potrzebował, aby ktoś nabił mu captche na CT) zgodziłem się.
W zamian zaoferował mi swoje konto ThisBox + premium na 30 dni.
Pasowało mi to, później jednak wolałem tylko SMSa za tą samą kwotę, bez konta, nie było problemu, aż do czasu.
Codziennie inna wymówka, raz padł mu telefon, później zgubił ładowarkę, później telefon mu się popsuł, miał wysłać od mamy jak pójdzie spać, pisałem i cisza, naastępnie złamał rękę, a potem nie miał nic na koncie (mogłem pomylić kolejność tyle tego było Big Grin) Robił wszystko by odłożyć to na później...
Ciągle przytakiwałem, zgadzałem się, wiem, że może nie miał kasy, coś mu wypadło, ale w końcu ile można czekać?
Wystawiam wielkiego [NEGATYWA] oraz liczę, że coś się ruszy w tej sprawie i w końcu mi wyśle tego smsa. Nie mam zamiaru spamować mu codziennie na gg kodem jaki my wysłać bo i tak go nie wysyła.
Pamiętajcie, jeżeli chcecie komuś zaufać, zastanówcie się dwa razy, a szczególną uwagę zwracajcie na Dominatora.

PS. Domi, myślałeś, że tego nie zrobię?
Pisałem ci, że założe temat i jak mówiłem tak zrobiłem, może dzięki temu będziesz miał "motywację" by wyslać tego je****go smsa ;p


RE: Dominator - Mateusz5511 - 26-01-2011 23:21

tak to jest jak sie kase pożycza dobra rada nie pożyczaj Big Grin


RE: Dominator - KoLoRoWY_O.o - 26-01-2011 23:24

"Dobry zwyczaj nie pożyczaj" .


RE: Dominator - cinexik - 26-01-2011 23:26

Chyba nie przeczytaliście tego co napisałem Big Grin
Niczego mu nie pożyczyłem, jedynie oświadczyłem mu przysługę za którą miał zapłacić.


RE: Dominator - Burned - 26-01-2011 23:51

Coraz więcej użytkowników, którzy wydają się zaufani nie są tacy. Radzę nie pożyczac kasy w ogóle czy wymieniac się przysługami bo znowu będą problemy.


RE: Dominator - MalinaJUMPER - 28-01-2011 17:18

Jesteśta g0pi i tyle wam powiem... interesy w necie są do kitu... ale dobrze że napisałeś Smile


RE: Dominator - Dominator - 28-01-2011 19:11

no wysle ci tego esa ...
za to ze tak dlugo czekales wysle ci tego smsa za 3,69(czy ile tam chcesz) 3razy ... tak naprawdę to miałem karę (miesiąc kara telefon i 3 dni na lfe nie było), a więc trzeba ci go wysłać...

zawsze zapominam treści i numeru więc tutaj mi w tym temacie podaj treść & numer a wyślę ci max. te 3 smsy jutro/pojutrze - dobrze ?


RE: Dominator - cinexik - 28-01-2011 19:36

okej, w razie czego tutaj je umieszcze gdybys przypadkiem usunal sobie archwium gadu gadu lub przypadkiem lfe zaszwankuje i ci wiadomosci usunie Big Grin
skoro chcesz wyslac 3 razy nie ma problemu, tu kod:
Na numer 76886 o treści DWZ
a trzy wiadomosci zwrotne (kody) wyslij mi na priva.


RE: Dominator - Wojtas100 - 30-01-2011 23:42

(28-01-2011 19:36)cinexik napisał(a):  okej, w razie czego tutaj je umieszcze gdybys przypadkiem usunal sobie archwium gadu gadu lub przypadkiem lfe zaszwankuje i ci wiadomosci usunie Big Grin
skoro chcesz wyslac 3 razy nie ma problemu, tu kod:
Na numer 76886 o treści DWZ
a trzy wiadomosci zwrotne (kody) wyslij mi na priva.

Sam chyba nie potrafisz czytać 4


Napisał ,że wyśle 3 esy za 3,69zł a ty mu dajesz kod na 7,38zł.

76886 - 7,38zł

Myślisz ,że tutaj są jacyś niedorozwinięci? Undecided


RE: Dominator - cinexik - 31-01-2011 16:27

(30-01-2011 23:42)Wojtas100 napisał(a):  
(28-01-2011 19:36)cinexik napisał(a):  okej, w razie czego tutaj je umieszcze gdybys przypadkiem usunal sobie archwium gadu gadu lub przypadkiem lfe zaszwankuje i ci wiadomosci usunie Big Grin
skoro chcesz wyslac 3 razy nie ma problemu, tu kod:
Na numer 76886 o treści DWZ
a trzy wiadomosci zwrotne (kody) wyslij mi na priva.

Sam chyba nie potrafisz czytać 4


Napisał ,że wyśle 3 esy za 3,69zł a ty mu dajesz kod na 7,38zł.

76886 - 7,38zł

Myślisz ,że tutaj są jacyś niedorozwinięci? Undecided


Odezwał się ten, który umie czytać ze zrozumieniem...
jeśli chcesz się wtrącać w nie swoje sprawy to przynajmniej zapoznaj się z daną sprawą i przeczytaj cały temat zanim powiesz coś niestosownego.

(28-01-2011 19:11)Dominator napisał(a):  no wysle ci tego esa ...
za to ze tak dlugo czekales wysle ci tego smsa za 3,69(czy ile tam chcesz) 3razy ... tak naprawdę to miałem karę (miesiąc kara telefon i 3 dni na lfe nie było), a więc trzeba ci go wysłać...

zawsze zapominam treści i numeru więc tutaj mi w tym temacie podaj treść & numer a wyślę ci max. te 3 smsy jutro/pojutrze - dobrze ?

Dominator napisał(a):no wysle ci tego esa ...
za to ze tak dlugo czekales wysle ci tego smsa za 3,69(czy ile tam chcesz) 3razy ...

Aha i może weź do serca sobie swoje słowa?:
(30-01-2011 23:42)Wojtas100 napisał(a):  Myślisz ,że tutaj są jacyś niedorozwinięci? Undecided