Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Walka Pudzian vs Najman - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Walka Pudzian vs Najman (/Temat-Walka-Pudzian-vs-Najman-26852)



Walka Pudzian vs Najman - Pakula - 29-12-2009 12:14

Za kim byliście ja za Pudzianem Big Grin


- koli - 29-12-2009 12:50

No Ja też za Pudzianem, chodź myślałem że jak Najman z dystansu techniką to może coś zdziała ale niestety :/


- marin - 29-12-2009 13:01

Dlaczego niestety? Smile Za to głupie gadanie bym temu Najmanowi dołożył :-P


- Cahais - 29-12-2009 13:11

Ja byłem od początku za Pudzianem, na temat Nejmana się nie wypowiadam bo chyba nie ma o czym, ale przyznam czytałem, że chce on rewanżu i niby już wie czego może liczyć na ringu od PudzianaTongue też mi coś, koleś chce chyba kasy wyrwać puki jeszcze możeBig Grin

Słyszeliście kto jest kandydatem do walki z Mariuszem? Tu kilku z nich:
1. Cheick Kongo fr
2. Kimbo Slice usa
3. Kyle Kingsbury
4. Brock Lesnar
a może:
5. Krzysztof Oliwa
6. Paweł Nastula
7. Paweł Rak
???

można by wymieniać bez końcaTongue co o tym myślicie?


- marin - 29-12-2009 14:00

Kojarze może tutaj z tych tylko Krzysztofa Oliwę i Brocka Lesnara.

Myślisz, że Pudzianowski porzucił te swoje strong men? Bo nie za bardzo w temacie jestem. Dwóch srok za ogon się nie ciągnie Wink


- Pakula - 29-12-2009 16:03

marin napisał(a):Kojarze może tutaj z tych tylko Krzysztofa Oliwę i Brocka Lesnara.

Myślisz, że Pudzianowski porzucił te swoje strong men? Bo nie za bardzo w temacie jestem. Dwóch srok za ogon się nie ciągnie Wink

Pudzian nie rzucił zawodów mówił w wywiadzie, że w kilku zawodach nie weźmie udziału, ale dalej bedzie strongmenem Wink
Moim zdaniem nikt nie ma szans z Pudzianem z tej listy ;-)


- marin - 29-12-2009 17:46

Jak on znajduje czas na treningi? Jedno i drugie wymaga czasu...


- Pakula - 29-12-2009 18:48

bo to Pudzian :mrgreen:


- koli - 29-12-2009 19:15

heh dokładnie Smile


- JereManU - 30-12-2009 23:12

Póki jest młody, to stara się zarobić jak najwięcej kasy ile się da Smile Nic dziwnego, bo kariera sportowca nie jest zbyt długa.