Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sądzisz o handlu domenami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Co sądzisz o handlu domenami? (/Temat-Co-sadzisz-o-handlu-domenami-26850)

Strony: 1 2


Co sądzisz o handlu domenami? - BizNET - 29-12-2009 00:32

Witam.

Czy ktoś z Was na poważnie siedzi w tym rynku?
Jakie są Twoje opinie.

Strata czasu, czy dobra inwestycja pieniędzy :-)


Moje zdanie jest takie że jeśli z rozwagą, to inwestycja nie mal że doskonała :-)


- koli - 29-12-2009 12:56

krótki czas w tym siedziałem , powiem tak: Z głową, z funduszami które na początku muszą być dość wysokie. Jeszcze na dodatek w Polsce już to się zmienia ale nadal mało osób zapłaci za domenę jakąś tam dobrą cenę (X XXX zł). Na pewno jak masz troszkę funduszy to wejdź w to zobacz jak to wygląda, nieraz nowi wychodzą lepiej jak Ci co już troszkę siedzę . Ja osobiście sprzedałem troszkę za małą cenę wszystko pewnie się nie zwróciło ale na pozostałych tworze serwisy więc wydaje mi się że inwestycje nie są jakieś ryzykowne itd.


- marin - 29-12-2009 13:00

Grunt to trafić na znakomitą domenę i liczyć na szczęście, że jakaś firma zechce tam stworzyć swój serwis Wink


- JereManU - 30-12-2009 23:06

Nie jest łatwo, pięć lat temu było jeszcze sporo perełek, teraz same roboty, skrypty i automaty i najwyżej z wygasających można coś interesującego ustrzelić.


- marin - 01-01-2010 17:10

Powiem szczerze, że dziś już nie jest łatwo. Kiedyś można było być monopolem w Polsce dziś wiele osób się tym zajmuje (wystarczy popatrzeć na allegro.pl)

Co ważne chyba potrzebny jest jakiś większy kapitał, żeby tych domen trochę wykupić Wink


RE: Co sądzisz o handlu domenami? - Tucker - 29-09-2012 12:07

Osobiście się tym nie zajmowałem nigdy, ale słyszałem o ludziach, którzy zarobili naprawde dobre pieniądze na tymSmile


RE: Co sądzisz o handlu domenami? - Icek - 05-03-2013 17:23

Jak dla mnie obrot domenami to syf... Ale co poradzisz tacy sa ludze, czlowiek chce kultularnie sobie sworzyc strone o nazwie domena.pl czy domena.eu i bach nie moze bo jakis frajer trzyma 15000 domen ktore gdzies sprzeda (o ile o nich nie zapomni, bo tak na dlugi czas przepadaja)... Wzamian albo trzeba siedziec i kombinowac nad nowa nazwa serwisu ( im gorsza nazwa tym gorzej sie produkt sprzedaje) i wychodzi domena21387371263.pl, a musi byc taka bo przez tego jelopa inni normalni ludzie dali nazwe domena21387371262
Tepic takie suczyska i tyle Smile

Dziekuje za wyrazenie opini ^^

PS.
Jezeli zobaczysz ze wyceniam jakas domene to tylko z ciekawosci i nie dlugo cos na niej powstanie ;p


RE: Co sądzisz o handlu domenami? - miniek9090 - 05-03-2013 17:43

@dwóch panów z gory
gratuluje za odkop Smile
[Obrazek: 01fe1ef39f360333f523942d8081474b,62,37.jpg]
Jak zwykle należy się zlota łopatka za osiągnięcia archeologiczne Smile


RE: Co sądzisz o handlu domenami? - Icek - 05-03-2013 18:54

A dziekuje, dziekuje Big Grin
Kto duzo sie uczy ten malo traci Smile


RE: Co sądzisz o handlu domenami? - robini - 29-03-2013 18:27

Jak masz dużo pomysłów na domeny to i możesz poszaleć w tym . Tylko wiadomo kapitał itp Big Grin