Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internetowe zarobki - ile już udało Ci sie zarobic? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Internetowe zarobki - ile już udało Ci sie zarobic? (/Temat-Internetowe-zarobki-ile-juz-udalo-Ci-sie-zarobic-26817)



Internetowe zarobki - ile już udało Ci sie zarobic? - DobryZiomeczek - 10-12-2009 12:45

Witam ,temat załozony czysto z ciekawosci.
Ciekaw jestem ,ile ludziom udało sie już zarobic przez neta , kto na czym i ile Smile

Ja na uploadowaniu plików jakieś 3300+ zł


- Pakula - 10-12-2009 14:32

3300zł jasne ;p


- DobryZiomeczek - 10-12-2009 23:01

Uploading.com :
[Obrazek: 54268211.jpg]
[Obrazek: 38497802.jpg]

SharedImages : (płatny serwer do skrinów ,płaci za wyświetlenia jpg)

[Obrazek: 66104273.jpg]

1079 $ , do tego jeszcze 20$ z HotFile i nie wypłacone 20 euro na RS.


- Pakula - 10-12-2009 23:51

i co w miesiąc tyle zarabiasz ? jest to niemożliwe :-|


- DobryZiomeczek - 11-12-2009 01:49

Pakula napisał(a):i co w miesiąc tyle zarabiasz ? jest to niemożliwe :-|
Weź sie ogarnij i następnym razem nim coś napiszesz, pomyśl 3 razy.
Przy każdej wypłacie masz date.


- Pakula - 11-12-2009 16:22

DobryZiomeczek napisał(a):
Pakula napisał(a):i co w miesiąc tyle zarabiasz ? jest to niemożliwe :-|
Weź sie ogarnij i następnym razem nim coś napiszesz, pomyśl 3 razy.
Przy każdej wypłacie masz date.

Wzajemnie ...
Za dużo wypiłem i nie zauważyłem daty :-D
Jeśli masz coś do mnie napisz na PW i nie zaśmiecaj tematu takimi tekstami jak: ''weź się ogarnij'' jest nie na miejscu nie mam zamiaru z Tobą wchodzic w jakiś konflikt tekstowy (bo szkoda mi na Ciebie czasu) do którego jak widzę dążysz za długo już siedzę na tym forum i takie teksty jak twoje mnie wcale nie ruszają, jeśli forumowiczom chcesz zaimponowac swoją głupotą to załóż swoje forum i tam możesz robic co Ci się podoba.

Myslę, że nikogo to nie obchodzi kto ile zarabia ;p Ale chyba już był taki temat ale moge się mylic Big Grin


- DobryZiomeczek - 11-12-2009 17:29

Pakula napisał(a):nie zaśmiecaj tematu
Dziecko drogie ,ile Ty masz lat ?
To ja zaśmiecam ten temat czy Ty ?
Sam zacząłeś totalnie niepotrzebną dyskusje od jakiegoś jasne ,to Ci udowodniłem swoje zarobki ,proste i logiczne.
Nie pisz tu nic wiecej ,proszę.


- Pakula - 11-12-2009 18:06

Kolejny twój post który obraża drugą osobę i nie wnosi nic do tematu tylko skupiasz się na mnie :lol:
Gdybyś był inteligenty to byś się zorientował, że u mnie pod avatarem jest informacja ile mam lat :clap:
Nie odbiegając od tematu to jeśli chcielibyście wiedziec to moje zarobki na miesiąc nie przekraczają 2.000 zł Wink Ale nasza firma się powoli rozkręca. Wiadomo kokosów od razu nie ma. A zajmujemy się tworzeniem stron Wink


- DobryZiomeczek - 11-12-2009 20:43

Pakula napisał(a):Gdybyś był inteligenty to byś się zorientował, że u mnie pod avatarem jest informacja ile mam lat . jeśli chcielibyście wiedziec to moje zarobki na miesiąc nie przekraczają 2.000 zł Wink Ale nasza firma się powoli rozkręca. Wiadomo kokosów od razu nie ma. A zajmujemy się tworzeniem stron Wink
Tak widziałem ,tylko wnioskując po Twoich postach można by przypuszczac że masz ok 16.Ale ok ,whatever.
Życze powodzenia w rozkręcaniu firmy i pozdrawiam serdecznie Wink


- Boro! - 13-12-2009 11:54

Pakula takie zarobki są możliwe na uploading więc nie ma co się napinać :->