Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyrywarka -nagrody gwarantowane! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wyrywarka -nagrody gwarantowane! (/Temat-Wyrywarka-nagrody-gwarantowane-26800)



Wyrywarka -nagrody gwarantowane! - Bakuss - 28-11-2009 09:55

Witamy na wyrywarka.pl

Marzysz o wspaniałych nagrodach? No pewnie!, którz by nie chciał wygrać czegoś odlotowego. Jeszcze nigdy nie było to tak blisko. Wszystko zależy od Ciebie.

Nie tu nie ma żadnych kruczków tylko Ty i wyrywarka. Od Ciebie zależy co wyrwiesz dla Siebie.

Zarejestruj się i postępuj zgodnie z instrukcjami a to co sobie wymarzyłeś może być już wkrótce Twoją własnością!

Samochód - czemu nie?
Nowoczesny laptop - jak najbardziej?
Uniwersalna komórka - a jakże !!

Przyłącz się i wyrywaj nagrody już dziś!!

Nie znalazłeś nagrody, która chciałbyś wyrwać? - pisz!! umieścimy ją dla Ciebie!

Zapraszam do zapisów ------->>>


- DobryZiomeczek - 16-12-2009 02:56

Odrazu widac ze to jakas sciema żebyś tylko sms podał dla niby potwierdzenia numeru telefonu Smile a na stronie żadnych szczegółow co do konkursu nawet nie pisze ,jedynie pokazane są nagrody... ^^


- Bakuss - 16-12-2009 17:32

Oni po prostu zarabiają za smsy przy rejestracji


- Cahais - 16-12-2009 17:54

A są jakieś dowody że nagrody wysłali czy jeszcze nikt nie dostał??

nie walą ściemy?


- Pakula - 16-12-2009 19:11

Dokładnie i do tego rozwaliła mnie ta ilośc nagród na stronie :mrgreen:


- koli - 16-12-2009 23:39

dokładnie aż mi się skrolem nie chciało schodzić do końca hheh, no ale może zarobili już tyle na rejestracji...


- marin - 17-12-2009 11:22

bakus, Ile kosztuje sms rejestracji ? Wygrywa każdy kto wyśle ?


- Bakuss - 17-12-2009 18:53

Sms kosztuję 2.44 PLN a co do wiarygodności tej firmy to nie wiem sam na razie się trzyma