Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Storage.to! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Storage.to! (/Temat-Storage-to-26502)

Strony: 1 2


Storage.to! - traxx - 19-07-2009 17:40

Storage to nie dawno powstała firma płacąca za ilość pobrań Twoich plików. Jest to firma działająca na tej samej zasadzie co HotFile, tylko po wprowadzeniu rang przez HF zdecydowanie lepsza.

Za każde 1000 ściągnięć w zależności od położenia pobierających dostaniemy od $5 do $10.

10 USD - 1000 US Downloads
10 USD - 1000 EU Downloads
5 USD - 1000 RU Downloads
5 USD - 1000 Eastern Downloads

*
US: Stany Zjednoczone, Kanada.
UE: Norwegia, Finlandia, Szwecja, Wielka Brytania, Niemcy, Łotwa, Estonia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Austria, Szwajcaria, Węgry, Czechy, Holandia, Belgia, Grecja, Dania, Irlandia , Polska, Słowacja, Słowenia, Litwa, Bułgaria, Rumunia, Liechtenstein.
RU i inne: Rosja, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj.

W Storage, możemy zarabiać na następujących warunkach:
*Plik musi mieć co najmniej 90MB, żeby można było na nim zarabiać.
*Plik może być pobrany raz z jednego IP, nieważne czy to Free User, czy premium, bo i tak będzie raz zaliczone.
*Za każdego poleconego dostajesz 10% jego zarobków
*Możesz poprosić o wypłatę, jeżeli masz ponad 10$, czas na realizację to 3 dni robocze.
*Możesz kopiować swoje pliki, przenosić, zmieniać ich nazwy itd.
*Pełne wsparcie dla remote uploadu i FTP.

Link do strony: Storage


Polecam i życzę wysokich zarobków.



Co do moich wlasnych obserwacji to wrzucilem tam windowsa 7 i film nowego Harrego Pottera i w 2 dni mam ponad 4USD (ktos kupil premium, zeby zassac ktorys z tych uploadow, a za takie cos sa dodatkowe 2USD). tak, wiec nic tylko uploadowac. jak ktos jest zainteresowany to wysle na PW liste for z najwiekszym trafficiem.


--edit--
DOWOD WYPLATY (kliknij, aby powiekszyc):
[Obrazek: 630_storage_tn.jpg]


- JereManU - 19-07-2009 17:45

Jeśli płaci, to proszę o dowód wypłaty na forum.


- Boro! - 19-07-2009 19:58

Ciekawe czy przetrwa. Ja się w upload nie bawię ale chyba nie warto próbować z takimi "nówkami" bo zanim do czegoś się dojdzie to się scamią.


- JereManU - 19-07-2009 19:59

Boro! napisał(a):Ciekawe czy przetrwa. Ja się w upload nie bawię ale chyba nie warto próbować z takimi "nówkami" bo zanim do czegoś się dojdzie to się scamią.

Zgodzę się, dlatego ja póki co tylko w Uploading dłubię :>


- traxx - 19-07-2009 20:47

przeciez to juz z pol roku ma. nie widzieliscie nigdy linkow na to np. na pebie badz innych warezach?

[ Dodano: Nie 19 Lip, 2009 ]
payment proof soon


- JereManU - 19-07-2009 20:51

traxx napisał(a):payment proof soon

Ok, ważne, aby był Twój


- Boro! - 20-07-2009 10:42

traxx napisał(a):przeciez to juz z pol roku ma. nie widzieliscie nigdy linkow na to np. na pebie badz innych warezach?

[ Dodano: Nie 19 Lip, 2009 ]
payment proof soon

Nie widziałem a często "przeglądam" fora tego typu. Widoczni jest on słabo skoro mało osób z niego korzysta Big Grin


- traxx - 04-08-2009 16:01

Boro! napisał(a):
traxx napisał(a):przeciez to juz z pol roku ma. nie widzieliscie nigdy linkow na to np. na pebie badz innych warezach?

[ Dodano: Nie 19 Lip, 2009 ]
payment proof soon

Nie widziałem a często "przeglądam" fora tego typu. Widoczni jest on słabo skoro mało osób z niego korzysta Big Grin

to slabo przegladasz Wink zwlaszcza jesli chodzi o filmy mozna go czesto spotkac. nie tak czesto jak rapidshare i hotfile, ale tez sie pojawia. np. w tym dziale [wymoderowano link do warezu]





DOWOD WYPLATY:
[Obrazek: 630_storage_tn.jpg]


- mateuszolkusz - 09-08-2009 12:07

Traxx daj gg jeśli możesz. Pierwszy raz słyszę o tym programie tak to jadę na hotfile, ale te rangi mnie denerwują. Jak możesz wyślij mi na pw Twoje gg. Pozdrawiam


- ufosi1 - 10-08-2009 21:05

Mam tam konto od dłuższego czasu kiedyś wrzuciłem film 8 partów (po 190mb, a ostatni miał 163mb) ogólnie ściągnięć wszystkich plików mi naliczyło 21 pobrań, a kasy na koncie mam tylko 0,04$ a powinienem mieć 0,21$ więc widać jak super naliczają te pobierania... Skoro są wypłacalni to może spróbuję trochę popostować i remote upload porobić i sprawdzimy ten PP.