Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RoyalCactus.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RoyalCactus.com (/Temat-RoyalCactus-com-26455)

Strony: 1 2 3


- Sniechu - 03-06-2009 19:35

[quote:-|6b557fb9f="JereManU"]W FruitsMania mam póki co rekord na poziomie 110k pkt, czekam na moje szczęście. Dodam, że warto dobierać klocki jak najbardziej na środku.
[/quote:-|6b557fb9f]

Jak dobierzesz na środku to jest szansa na fajne combo, przy tych bocznych też można trochę uzbierać, ale nie aż tyle.

[quote:-|6b557fb9f="JereManU"]
Spaceship na początku jest trudny, ale potem nieźle idzie, później jak za broń ma się laser idzie jak z płatka z 1000pkt w tej grze na kilka sekund. Mój rekord tam to niespełna 30k pkt. [/quote:-|6b557fb9f]

Mój rekord to coś koło 6k... :mrgreen:
Zawsze rozwalają mnie działka, strzelają tyloma pociskami naraz, że nie da się przed tym uciec. :roll:

[quote:-|6b557fb9f="JereManU"]
A W RailExpress trzeba mieć trochę szczęścia i wyczucia aby zatrzymać się w odpowiednim momencie, gdzie nikt Cię nie zaatakuje i wtedy walić w te jeżdżące kulki po 750pkt, aż magazynek się skończy. I jechać dalej może znowu uda się go naładować i znaleźć dogodne miejsce.[/quote:-|6b557fb9f]

O zatrzymywaniu się nie pomyślałem, muszę to wypróbować, czasami stanę na moment, ale nigdy na dłużej, żeby zapolować na te kulki, bo zawsze mnie coś dogania z tyłu, sekunda i nie mam broni...


- JereManU - 03-06-2009 19:44

Cytat:Zawsze rozwalają mnie działka, strzelają tyloma pociskami naraz, że nie da się przed tym uciec.

Wyprzedź i omiń je, ja zawsze tak robię.


Sniechu napisał(a):O zatrzymywaniu się nie pomyślałem, muszę to wypróbować, czasami stanę na moment, ale nigdy na dłużej, żeby zapolować na te kulki, bo zawsze mnie coś dogania z tyłu, sekunda i nie mam broni...

Trzeba w odpowiednim momencie się zatrzymać, mi póki co tylko raz się udało, obejrzyj filmik to może załapiesz gdzie to mniej więcej.


- Sniechu - 03-06-2009 19:50

Mam jeszcze pytanie dotyczące gry Caramel. Kiedyś mi się zdarzyło, że musiałem zdobyć 26k punktów, żeby wygrać ileś tych kaktusów. Jakim cudem miałem to zrobić, skoro maksymalnie można zdobyć tam 15k? Zbieram większość spadających rzeczy oczywiście oprócz tych, które mnie zabijają i czasu starcza mi tylko na zdobycie wyżej wymienionej ilości punktów. Wiem, że co jakiś czas spadają takie złote zegarki, ale maksymalnie spada jeden na całą grę i dodaje tylko 10 sekund, więc nic to praktycznie nie zmienia. :-)


- JereManU - 03-06-2009 19:57

Bardzo rzadko spadają warzywa dające więcej punktów, od 2k (rzodkiew) do 20k (duże pomarańczowe jabłko). To drugie póki co raz mi się trafiło, zdobyłem wtedy około 35k pkt.


- Sniechu - 03-06-2009 20:00

JereManU napisał(a):Bardzo rzadko spadają warzywa dające więcej punktów, od 2k (rzodkiew) do 20k (duże pomarańczowe jabłko). To drugie póki co raz mi się trafiło, zdobyłem wtedy około 35k pkt.

Dobrze wiedzieć, że coś takiego istnieje, mi żadne z nich jeszcze ani razu nie spadło... :mrgreen: