Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RoyalCactus.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RoyalCactus.com (/Temat-RoyalCactus-com-26455)

Strony: 1 2 3


- Boro! - 03-06-2009 12:32

I jak masz jakiś kod ?


- JereManU - 03-06-2009 12:52

Nie, bo zamierzam uzbierać na jakąś nagrodę rzeczową :idea:


- Sniechu - 03-06-2009 17:35

O kurcze, JereManU, ile punktów... :-o
Ja tyle za pół roku nie uzbieram...
Używałeś jakichś kodów, czy to wszystko z refków?
A za refki się dostaje jakiś %, czy tak jak na prizee kiedyś było (nie wiem jak teraz) jak polecony wygra nagrodę to dostajemy taką samą, albo jej równowartość w Bubz.


- JereManU - 03-06-2009 17:42

Na początku dają kody za aktywność - tylko do użycia na swoim koncie, przychodzą na skrzynkę na stronie. Łącznie 6 royalpassów :idea: Wszystko poszło na partie do gier, więc trochę punktów przybyło. :-P

A z refków - tak jak napisałem w pierwszym poście - jest 20% partii z aktywowanych kodów przez poleconych.


- Sniechu - 03-06-2009 17:55

JereManU napisał(a):Na początku dają kody za aktywność - tylko do użycia na swoim koncie, przychodzą na skrzynkę na stronie. Łącznie 6 royalpassów :idea: Wszystko poszło na partie do gier, więc trochę punktów przybyło. :-P

Ja jeszcze żadnego nie dostałem, tzn. miałem jeden, ale to dlatego, że questa zrobiłem, to się liczy? :idea:
Skoro przychodzą na skrzynkę na stronie to może dostałem, zaraz sprawdzę. :idea:
JereManU napisał(a):A z refków - tak jak napisałem w pierwszym poście - jest 20% partii z aktywowanych kodów przez poleconych.
No to jeśli znajdę w skrzynce te kody to przygotuj się na dostawę punktów. :-)

EDIT: Właśnie znalazłem 3 kody w skrzynce, dzięki JereManU, jak zwykle okazałeś się bardzo pomocny. :idea:


- JereManU - 03-06-2009 18:02

Żaden problem, wcześniej raz od Ciebie 5 partii w Tank dostałem - za aktywowanie tego kodu z questa :-P


- Sniechu - 03-06-2009 18:07

JereManU napisał(a):Żaden problem, wcześniej raz od Ciebie 5 partii w Tank dostałem - za aktywowanie tego kodu z questa :-P

Teraz za jeden kod aktywowałem 25 partii w tej grze co się rysuje drogę z punktu A do puntu B itd, ale nie wiem, czy dobrze zrobiłem, bo cienki w to jestem. :idea:
W to co się warzywka układa jestem około 250 w rankingu na ten miesiąc. :idea:
Którą grę się najbardziej opłaca wybrać przy aktywowaniu kodu? :?:


- JereManU - 03-06-2009 18:54

Zależy w czym jesteś najlepszy, ja biorę to w czym mi słabo idzie, aby się wybić i zdobyć dobry rekord, który da mi sporo punktów w rozliczeniu codwutygodniowym. :-P On Paper, czyli to rysowanie jest bardzo fajne, dzięki, że właśnie to aktywowałeś, bo teraz słabo mi tam szło. :idea:
A jakie gry mogę polecić? Hmm, spaceship, on paper, Deep In The Dark - tutaj można sporo pkt zdobyć. Sporo kaktusów idzie, bo dość łatwe progi do osiągnięcia, szczególnie w tym pierwszym i trzecim.
Póki co słabo mi idzie np. w Rail Express i FruitsMania, a tam mnóstwo pkt można wyciągnąć, w tym pierwszym sposobem (jest na filmiku na YT na w temacie na forum prizee), a w drugim dzięki szczęściu (choć na razie mi się tam nie udaje). :-P


- Sniechu - 03-06-2009 19:12

JereManU napisał(a):a w drugim dzięki szczęściu (choć na razie mi się tam nie udaje). :-P

Święta racja. 20 sekund przed końcem gry miałem 55 tysięcy punktów, nagle zaczęły mi się robić takie combosy, po 1100 jeden klocek nawet, a schodziło tego sporo, tym sposobem dochodząc do końca miałem 161 tysięcy, co pozwala mi obecnie zajmować bardzo dobre miejsce w klasyfikacji.

JereManU napisał(a):spaceship

W to mi jakoś średnio idzie.

JereManU napisał(a):Rail Express

Chyba muszę zobaczyć ten filmik, bo na razie uderzam na chama tymi kulkami gdzie popadnie, często mi się kończą, albo przeciwnicy mnie rozwalają, od początku nie kapowałem tej gry. :idea:


- JereManU - 03-06-2009 19:16

W FruitsMania mam póki co rekord na poziomie 110k pkt, czekam na moje szczęście. Dodam, że warto dobierać klocki jak najbardziej na środku.

Spaceship na początku jest trudny, ale potem nieźle idzie, później jak za broń ma się laser idzie jak z płatka z 1000pkt w tej grze na kilka sekund. Mój rekord tam to niespełna 30k pkt.

A W RailExpress trzeba mieć trochę szczęścia i wyczucia aby zatrzymać się w odpowiednim momencie, gdzie nikt Cię nie zaatakuje i wtedy walić w te jeżdżące kulki po 750pkt, aż magazynek się skończy. I jechać dalej może znowu uda się go naładować i znaleźć dogodne miejsce.