Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lista E-mailowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Lista E-mailowa (/Temat-Lista-E-mailowa-26363)

Strony: 1 2


- piotrb36 - 08-05-2009 17:56

Cześć boro jetem zainteresowany napisz do mnie na GG na jakie konto ci przelać 1.5 $


- BizNET - 14-07-2009 20:01

Boro!, czy napewno chcesz za 1$ ryzykować ? Przecież to rozsyłanie spamu, a spam jest surowo karany w naszym kraju.


- Boro! - 19-07-2009 19:55

Ja nie ryzykuje bo nie rozsyłam. Lista wpadła w moje ręce dlatego wystawiłem tą ofertę. Nie wiedziałem ile to warto dlatego był to również dobry sposób na wybadanie sytuacji. Teraz wiem że nie wiele :gwizdze:


- JereManU - 19-07-2009 20:02

Jeśli odbiorcy maila wyrazili zgodę na otrzymywanie maili reklamowych, to możesz bez obaw sam wysyłać. Trochę gorzej ze sprzedażą. A warte to jest tyle, na ile grupa odbiorców jest ciekawa. 5k adresów maili ludzi z Getpaid to bez porównania mniej niż np. 5k maili ludzi prowadzących firmę. :>


- BizNET - 19-07-2009 20:30

Boro! napisał(a):Ja nie ryzykuje bo nie rozsyłam.

Baza nie jest Twoja, sprzedajesz jedynie kopię co również nie jest ok :-)


No ale biorąc pod uwagę nasze polskie realia i standardy...


- Boro! - 20-07-2009 10:40

Aha w takim razie temat można przenieść do kosza :-|