Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zegar dla obydu stref czasowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zegar dla obydu stref czasowych (/Temat-Zamkniety-Zegar-dla-obydu-stref-czasowych-2628)



[Zamknięty]Zegar dla obydu stref czasowych - Mlody666 - 02-03-2010 23:08

Może można by dodać zegar który wskazywał by naszą godzinę i godzinę na Lockerz. Szukałem w necie jakiegoś gotowca ale niestety nic ciekawego nie wyszło (chciałem wrzucić w podpis). Gdzieś przeglądając strony o lockerz coś takiego widziałem ale nie wiem gdzie. Tu na forum wydaje mi się ze było by to przydatne - no chyba ze już jest tylko w Mozilli nie widać Smile

Jeżeli już jest to przepraszam za dublowanie sprawy ale ja nie moge tego u nas znaleźć.


RE: Zegar dla obydu stref czasowych - rajmek126p - 02-03-2010 23:17

lol jest przecierz na forum ?? dokladnie pod bannerem ;]


RE: Zegar dla obydu stref czasowych - Admin - 03-03-2010 00:34

zegar jest juz od paru miesięcy na samej górze pod banerem - zamykam


[Zamknięty][Zamknięty]Zegar dla obydu stref czasowych - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.