Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Otineo beta. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Otineo beta. (/Temat-Otineo-beta-26274)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- Sniechu - 24-05-2009 10:31

ufosi napisał(a):A może po prostu chodzi o to, że nie zalicza za link referencyjny, tylko jeśli ktoś sam wpiszę?
U mnie każdy wpisuje ręcznie mój numer i mam WSZYSTKIE zaliczone.

To chodzi o to, że link referencyjny traci ważność chyba po dwóch tygodniach i później nie zalicza już z niego rejestracji. Problem w tym, że nowego nie da się w tej chwili wygenerować, a puszczając reklamę nie mogę liczyć na to, że ktoś wpisze mój numer ręcznie... :roll:


- matx1323 - 24-05-2009 19:03

Sniechu napisał(a):
ufosi napisał(a):A może po prostu chodzi o to, że nie zalicza za link referencyjny, tylko jeśli ktoś sam wpiszę?
U mnie każdy wpisuje ręcznie mój numer i mam WSZYSTKIE zaliczone.

To chodzi o to, że link referencyjny traci ważność chyba po dwóch tygodniach i później nie zalicza już z niego rejestracji. Problem w tym, że nowego nie da się w tej chwili wygenerować, a puszczając reklamę nie mogę liczyć na to, że ktoś wpisze mój numer ręcznie... :roll:

pozostaje stworzyc własny system rejestracji i dawac do niego link osoby sie będa rejestrowac i masz pewnośc ze numer będzie wpisanyBig Grin


- ufosi1 - 24-05-2009 19:08

Ja zrobiłem własną stronę, reklamuje ją jedynie w opisie na GG i już uzbierało się na 4 doładowania + mam już 60pkt na 5 doładowanie. Na swojej stronie wszystko krok po kroku opisałem i nie dawałem linka, tylko kazałem wpisać mój numer i mam wszystko zliczone.


- mireck - 25-05-2009 14:43

Komu chce się w to bawić jak nie zlicza poleconych to kicha :evil2:


- Sniechu - 25-05-2009 14:47

Ja już się w to nie muszę bawić, dostałem 8 doładowań i jestem zadowolony. Teraz czekam na nowe serwisy tego typu. :idea:


- azurri - 25-05-2009 18:00

0 reklam mam od 3 dni :-(


- Bakuss - 25-05-2009 19:59

azurri

Ja też już trzeci dzień nic nie mam :-(


- Robertss - 25-05-2009 21:53

Ja dzisiaj miałem ale tylko jedną, i 2 dni temu dwie. Raz się zdarzyło że miałem 6 w jeden dzień.


- JereManU - 19-07-2009 22:30

Oddali otinki za polecenia pośrednie (z 25 tego było tylko), a za bezpośrednie już nie :S
A najgorsze jest to, że wystarczy znać nick i nr telefonu i każdy może poprosić o zmianę hasła (nie trzeba potwierdzenia e-mail etc). Właśnie tak ktoś zwędził mi 100 otinek na doładowanie 5PLN, ale po długiej rozmowie telefonicznej z supportem (na ich koszt oczywiście), odzyskałem moje 5PLN. :haha:


- Loretta - 02-11-2009 13:21

Teraz już to poprawili i zmianę hasła trzeba potwierdzić, nikt nie może się już tak włamać na czyjeś konto.
Z ilością reklam też się znacznie poprawili jakoś na jesieni. Chyba z początkiem października wróciłam do tego serwisu i jak się loguję kilka razy w tygodniu, to za każdym razem jest kilka reklam/zwiastunów filmów.
Jeśli dużo korzystacie z telefonów na kartę, to moim zdaniem warto im dać drugą szansę.