Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy placące za wyświetalnie bannera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Programy placące za wyświetalnie bannera (/Temat-Programy-placace-za-wyswietalnie-bannera-26242)

Strony: 1 2


Programy placące za wyświetalnie bannera - Boro! - 17-04-2009 18:54

Cześć!
Sprawdziłem już masę programów tego typu i żaden nie okazał się zadowalający. Jakich wy używacie i są one pewne ?
Powinny być zagraniczne bo strona jest w języku angielskim więc polskie pewnie jej nie zaakceptują.


- JereManU - 17-04-2009 19:49

a jakie już sprawdzałeś? :-)


- Boro! - 17-04-2009 20:55

Obeus,adsesne,zanox,clicksor, hotptp,ptp4ever,foxptp,finowo( :mrgreen: )
Było jeszcze sporo ale nie pamiętam.


- Krygierol - 17-04-2009 21:02

Z Obeus'a dostałem dwie wypłaty już i za nie długo będzie kolejna. Moim zdaniem jest to całkiem przyzwoity program.


- Boro! - 17-04-2009 21:05

Apropo obeus'a tam jak wkleja na strone kod. To pokazują mi się same "reklamy" żeby reklamować tam. Czy oni nie mają swoich reklam ? Tzn. Muszę zdobyć reklamodawców żeby zarabiać ?


- JereManU - 17-04-2009 21:30

Obeus nie płaci za wyświetlanie niczego, a za kliknięcia :-P Oczywiście, że oni nie mają swoich reklam, mają reklamodawców, ale bardzo mało i dość rzadko pojawiają się reklamy...

Clicksor jest dobry, polecam. Ale to dla porządnych stron z dużym trafficiem. HotPTP też płaci.


- Boro! - 18-04-2009 09:46

A jakieś inne spoza tych co już są tutaj podane masz?
W HotPTP miałem około 24h umieszczone na stronie i nie zaliczyło żadnego wyświetlenia :?:
Co ile się aktualizują statystyki?


- JereManU - 18-04-2009 10:23

Znam mnóstwo takich systemów :->

HotPTP słabo nalicza na początku, po dłuższym czasie awansujesz na wyższe lvl i jest lepiej. Oczywiście ważne aby było sporo trafficu z to z USA czy Kanady najlepiej.


- Boro! - 18-04-2009 10:26

To napisz chodź trochę. Bo ja nie mam szczęścia do tego :-(


- JereManU - 18-04-2009 10:27

Ile masz odsłon strony dziennie, a ile uników?