Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zainwestować?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie zainwestować?? (/Temat-Gdzie-zainwestowac-26037)



Gdzie zainwestować?? - Pawel__16 - 17-03-2009 20:40

Posiadam na koncie nie małą sumkę i chciałbym je gdzieś zainwestować. Mogą być buxy, jeżeli istnieją teraz jakieś pewne, choć większość z nich to scamy. Może być też coś z innej beczki. W stylu Hyip lub też coś innego. W każdym razie, żebym był później pewny wypłaty. Czy znacie może jakieś firmy, w których będzie można pomnożyć swoje środki? Z góry dziękuję za pomoc ;-) Aha i żeby inwestować poprzez Alertpay, bo teraz jedynie mam taką możliwość :-|


- Boro! - 17-03-2009 20:42

Ja bym zainwestował te pieniądze na konto bankowe, a potem w siebie ;-)
Jeśli włożysz w buxa to nie licz na zyski , HYIP tym bardziej. Może jakieś firmy typu TheClickers. Oni może i mało płacą ale płacą i to od dawna :-)


- mala1969 - 17-03-2009 20:47

Ja też proponuje przelać z AP na bank polski.Nie ma teraz nic pewnego nawet na 30 % że nie stracisz tej kasy inwestując w coś.Chociaż może pojawi sie nowy przyzwoity bux ,w którego bedzie mozna troche zainwestować :?: troche w nim zarobić.Ale polecam to pierwsze rozwiazanie.Może Jeremanu Ci cos poleci? On ma większe rozeznanie co do innych zarobków niż buxy.