Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SharedImages.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SharedImages.org (/Temat-SharedImages-org-25990)

Strony: 1 2 3


SharedImages.org - JereManU - 11-03-2009 01:11

SharedImages

Program płaci za wyświetlenia (bardziej może kliknięcia w celu powiększenia obrazka) wszelkich plików graficznych.
Przelicznik to 1$ za 1000 wyświetleń, stawka ta jest różna wg trafficu (czy z USA i Europy Zachodniej czy z Polski czy z Azji itp.).
Na start 1$ bonusu.
Minimum do wypłaty to 5$ na konto PayPal (wypłacają bardzo regularnie i szybko, realizując wypłaty każdego dnia - http://sharedimages.org/payhistory.php ; mają na czym zarabiać, więc o wypłaty nie trzeba się martwić).
Za poleconego na pierwszym poziomie jest chyba 10% albo 20% jego zysków.

Zdecydowanie polecam ten system, można go z powodzeniem stosować z uploadem plików (typu Uploading.com) jako podgląd graficzny filmów, galerii itp. (co często jest niezbędne).
Tworzenie galerii, jak i uploadowanie tam plików z dysku (także spakowanych w .zip) czy z adresów internetowych jest banalnie proste i dość zautomatyzowane. Przykład zmniejszonego obrazka w tym programie (kod jest generowany automatycznie):
[Obrazek: 313833554.jpeg]


- fusek1 - 11-03-2009 11:16

ogolnie to sprawa wyglada tak ze wyplacaja - jakis czas temu dostalem od nich 2 X 5 $ czy cos kolo tego, lecz gdy zaczalem za duzo zarabiac przestali mi placic;p


- Sniechu - 11-03-2009 15:17

Może w to wejdę... :?:
Przyda się, często umieszczam dowody wypłat na różnych forach i ludzie klikają.
Zastanawiam się tylko, dlaczego umieszczony przez Ciebie obrazek mi się nie wczytuje. :-P
Zapisany pod Tobą. :-)


- JereManU - 11-03-2009 15:48

fusek, rotate - gościu który w Uploading zarabia po kilkaset $$ miesięcznie, korzystając jeszcze z tego systemu ma dodatkowe kilkadziesiąt dolców :-P

Sniechu, dzięki, ja obecnie wszystkie grafiki tam upuję i choć najwięcej da się wyciągnąć na zagranicznych forach to i na polskie wrzucam, zawsze bez wysiłku kilkadziesiąt centów dziennie da się zarobić.


Edit: 2222 post :idea:


- doiy - 11-03-2009 15:54

A można samemu klikać? :idea:


- JereManU - 11-03-2009 15:55

No można, ale wątpię czy to wielkie profity przyniesie :idea: Ja swoje grafiki umieszczam na forach, gdzie są setki osób online i unikalne wejścia najbardziej się liczą.


- doiy - 11-03-2009 15:58

No jak dobrze rozumiem wystarczy, że 1000 razy kliknę i mam dolca :idea:


- JereManU - 11-03-2009 16:07

doiy, jeśli będziesz w USA :idea:


- mattys5 - 11-03-2009 16:45

a Polska ile musi kliknać na 1$? :?:


- traxx - 12-03-2009 15:07

ja juz dosyc duzo zarobilem na tym ale wskazowki moge udzielic tylko tym co sie zareguja z mojego reflinka. jak cos to pm albo mail..