Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Włamanie na konto buxa z wypłatami instant - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Włamanie na konto buxa z wypłatami instant (/Temat-Wlamanie-na-konto-buxa-z-wyplatami-instant-25953)



Włamanie na konto buxa z wypłatami instant - mala1969 - 04-03-2009 18:50

Włamano mi sie na konto buxa z wypłatami instant.Zmieniono adrea paypal-a i przelano pieniadze na adresPP [email protected] Admin buxa poradził mi zeby napisac do PP i zrobic spór w stosunku do właściciela konta o tym adresie.Czy wie ktoś może jak to zrobić?


- koli - 04-03-2009 19:10

a ile tej kasy było ? może ty https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/helpscr?cmd=_help&t=escalateTab wyślij maila ...


- mala1969 - 04-03-2009 19:37

Kasy nie było dużo ,ale nienawidze cwaniactwa :cry: :!: Nie podarujue temu gosciowi.Zrobie co tylko w mojej mocy ,by narobić mu nieprzyjemności. Oywiście musze pozmieniać wszystkie hasła.Zastanawiam się skąd tacy cwaniacy mają dostęp do haseł :?: Moze ktos pisał juz w podobnej sprawie do PP i poinformuje mnie jak to sie skończyło ,taki spór o kase?


- Sniechu - 04-03-2009 19:56

Spór o kasę z buxa z PP... Nie wiem, czy coś Ci da kontakt z nimi, bo ponoć nie uznają kasy z buxów. Ile już było takich spraw, że blokowali kasę z buxów. Jeśli już to zablokują całkiem tą kasę, ale przynajmniej będziesz miała satysfakcję, że gościowi nie ujdzie na sucho. :-|


- krolu116 - 04-03-2009 21:41

Mi też skradziono konta w kilku buxach, głównie SCAMów, więc choć tyle dobrze. A hasła biorą ze skryptów buxowych ponieważ tam widać wszystkie dane, łącznie z hasłami :-| Także jeżeli nie jesteś pewny/a buxa podaj jakieś swoje nieużywane hasło