Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja AP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Weryfikacja AP (/Temat-Weryfikacja-AP-25874)



Weryfikacja AP - afeks - 19-02-2009 10:20

Witam juz od dłuższego czasu chce zweryfikowac konto na AP dlatego mam pytanie.

Wiem ze potrzeba zrobic zdjecie dowodu osobistego z 2stron i jakis rachunek na ktorym sa nasze dane. I teraz ten rachunek czy moze to byc np dolna czesc rachunku za telefon i neostrade tak sa wszystkie dane wiec wydaje mi sie ze moze byc?? A i czy zdjecia musza byc wyrazne ??


- doiy - 19-02-2009 12:27

Zdjęcie raczej nie :idea: ale dane tak. A co do rachunku to musi być widoczna data, imię i nazwisko oraz adres. Rachunek nie może być starszy niż 3 albo 6 miesięcy (jedno z tych dwóch :idea: ).


Re: Weryfikacja AP - krolu116 - 19-02-2009 14:11

afeks napisał(a):I teraz ten rachunek czy moze to byc np dolna czesc rachunku za telefon i neostrade tak sa wszystkie dane wiec wydaje mi sie ze moze byc?? A i czy zdjecia musza byc wyrazne ??

Najlepiej zeskanuj jak najwięcej, nie zaszkodzi a może pomóc. Ja dałem im cały duplikat przelewu z banku i przyjęli :-| A jeżeli zdjęcia są niewyraźne to dane zapewne też :-P
Ale nie będą Cie weryfikować po twojej twarzy raczej :mrgreen:


Słyszałem że w AP trzeba przechodzić dodatkową weryfikacje co roku. Czy jest to prawda?


- afeks - 19-02-2009 21:09

Z tymi zdjeciami to wlasnie mi chodzilo czy musi z nich dac rade wyczytac dane.

To jak w koncu z tym rachunkiem moze byc za ten telefon ma on z 2tyg sa na nim wszystkie potrzebne dane.


- JereManU - 19-02-2009 21:12

afeks napisał(a):To jak w koncu z tym rachunkiem moze byc za ten telefon ma on z 2tyg sa na nim wszystkie potrzebne dane.

Tak, może być.