Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne][Koniec] Zarabiaj na swojej witrynie !!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: [Nieaktualne][Koniec] Zarabiaj na swojej witrynie !!!! (/Temat-Nieaktualne-Koniec-Zarabiaj-na-swojej-witrynie-25289)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- ReXXX - 29-11-2008 17:16

Boro!, tak

Płace ci za to

Przykłady linków pozycjonujących

[Obrazek: 09ed538c6306f969.jpg]

[scroll]Źródło: Zarabiam.com :-> :-> [/scroll]



- JereManU - 29-11-2008 17:23

ReXXX, jeśli to będzie na stronie głównej to będzie obciążać server, nawet jeśli w minimalnym stopniu, ale nie ma skryptu, który nie obciąża servera.

Jakoś nie mam zaufania do tej oferty, bo kto wie co tam mi wkleją.


- ReXXX - 29-11-2008 17:43

JereManU,

Może coś o firmie

**** specjalizuje się w pośrednictwie oferowania linków tekstowych, które są jedną z form reklamy tekstowej. Linki tekstowe okazały się być narzędziem szczególnie przydatnym w generowniu ruchu oraz w zwiększeniu popularnośći marki na rynku. Reklamobiorcy publikujący na swoich stronach ogłoszenia w formie linku tekstowego otrzymują co miesiąc stałą kwotę niezależnie od wejść na stronę oraz kliknięć na umieszczony link. Nie są też zobowiązani do udostępniania wartościowej powierzchni reklamowej.

***** stawia sobie za cel pozyskiwanie tylko takich stron, które zawierają wartościową treść i pochodzą z tak zwanego "dobrego sąsiedztwa".

**** został założony w połowie roku 2006 przez doświadczonych przedsiębiorców i ma swoją siedzibę w Berlinie. Od tego czasu firmie udało się uzyskać ugruntowaną pozycję w branży marketingu online na terenie Niemiec.

Wypłacili prawie 30 tys. euro i z systemu korzysta 5 tys. niemieckich witryn

Teraz rozpoczeli działalność w Polsce i Włoszech


JereManU,


Jeżeli nie masz dostępu do ftp i nie masz do oferty zaufania to proponuje żebyś nie uczestniczył w tej dyskusji :-|

Skrypt ma zadanie aby reklamodawca mógł dodawać linki ekspresowo !!!


- JereManU - 29-11-2008 18:01

ReXXX, poproszę link do strony www firmy.

Cytat:Jeżeli nie masz dostępu do ftp i nie masz do oferty zaufania to proponuje żebyś nie uczestniczył w tej dyskusji :-|

To pierwsze mam. A w dyskusji uczestniczył będę - od tego jest forum.


- ReXXX - 29-11-2008 18:25

JereManU, to oferta uczestniczysz czy nie ;-)

Linku do firmy nie dam ponieważ mój dochód wyniesie 0zł ;-)

Masz pytania to na gg zadaj 8-)


- fusek1 - 29-11-2008 18:44

heh a ja znalazlem te firme - zajelo mi to 15 sekundBig Grin o lol


- Damien - 29-11-2008 18:53

Heh znalazłem chyba tez


- ReXXX - 29-11-2008 18:56

fusek, Brawo

Miałem z nimi umowę ponieważ podpisałem na 81 portali.Byście mieli duże ceny za link (większe niż standardowe) ponieważ w umowie napisane było że cena min. za link to 15 zł ;-).


Ale przez fusek zamykam ofertę

Pozdrawiam


- fusek1 - 29-11-2008 19:04

jak przez fuska???????????? o czym Ty tu piszesz, napisalem Ci na pw adres firmy a nie napisalem ze zaloze taka sama oferte - nie rozumiem Ciebie ;] i czemu sie teraz wycofujesz?


- ReXXX - 29-11-2008 19:07

Bo ktoś dodał stronę z mojej oferty i mi ostrzeżenie dali :cry:

Kto taki mądry ??? :cry:

Nie ryzykuje mam wypłacone prawie 500 zł