Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy by oscypek193 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy by oscypek193 (/Temat-Typy-by-oscypek193-25192)

Strony: 1 2 3 4


- Boro! - 22-11-2008 14:41

Nie rób lepiej takich ogromnych zak?adów max 3 dru?yny wygrana mniejsza ale przynajmniej wi?ksze szanse s? Wink


- garenge - 22-11-2008 14:53

No a co jak przegram te 10z?? No to Faworytów wytypujcie ;-)


- Boro! - 22-11-2008 17:16

W bukmacherce tak to ju? jest. Mo?na wygra? mo?na przegra?..
A co do faworytów to tez wcale nie jest to takie oczywiste wiele zalezy od przypadku


- JereManU - 22-11-2008 17:19

Nic nie zale?y od przypadku, wystarczy jak kto? dobrze zna si? na pi?ce i potrafi przeanalizowa? pod wieloma kontami dane spotkanie to da si? spokojnie wygra?. ;-)


- Boro! - 22-11-2008 17:23

Czy ja wiem..
Wiele teoretycznie lepszych druzyn przegrywalo. Zeby wygrac (mecz) trzeba miec rowniez szczescie...


- JereManU - 22-11-2008 17:51

Nie szcz??cie, trzeba jedynie si? na tym zna?.
Przecie? nie b?d? obstawia? tylko na teoretycznie lepsze dru?yny.
Trzeba dobrze przeanalizowa? sytuacj? w obu zespo?ach, jaka panuje atmosfera, czy nie ma kontuzji, wcze?niejsze wyniki w starciach mi?dzy oboma zespo?ami, zwróci? na uwag? na kibiców, czy to spotkanie derbowe, niektóre zespo?y lepiej graj? na wyjazdach, "lubi?" remisowa? etc. Nie ma tak ?atwo, sport jest bardzo z?o?ony

Sportem, a szczególnie pi?k? interesuje si? intensywnie od kilku lat, wi?c wiem co mówi?.