Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Utrata PIN-u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: Utrata PIN-u (/Temat-Utrata-PIN-u-25118)



Utrata PIN-u - mko101 - 11-11-2008 12:38

Chciałem dzisiaj zrobić pierwszy przelew mój na AlertPay. :-> No i już jestem zadowolony, że zainwestuję, a tu nie zgadza się Transaction PIN. Za cholerę nie mogę go sobie przypomnieć. Konto zakładałem gdzieś w Kwietniu i nie pamiętam, żebym taki Pin ustalał!
No to dobra, próbuję przez pytanka. Miejsce urodzenia się zgadza, a ulubione miasto znowu nie! Co ja mogłem tam wpisać?! :cry: Skleroza nie boli, ale do rzeczy.
Piszę to wszystko, by dowiedzieć się czy można go jeszcze jakoś odzyskać oraz jaki jest mail do AlertPay i co im tam napisać! :-)


- Pablobo - 11-11-2008 19:51

Zobacz w dziale help, powinien być ale nie jestem pewien (skleroza :lol:-)


- tomciozet - 11-11-2008 21:49

mko101, napisz krótkiego maila do AP z wyjaśnieniem problemu.
Nie pamiętasz kodu, bo... go nie podawałeś. Tak jest zawsze przed 1. transakcją.


- mko101 - 11-11-2008 22:11

Właśnie maila nie mogę znaleźć! Treść wymyśle, bo nie na darmo się już któryś rok uczę angielskiego. Tylko proszę o maila do nich..


Dobra, już sobie poradziłem. A dla tych co nie wiedzą robimy tak:
Logujemy się na nasze konto, klikamy HELP i Submit a Ticket. Wybieramy kategorie, później wpisujemy swoje dane, temat i treść, i wysyłamy :-)