Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dla osób oszukanych w WALUTY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dla osób oszukanych w WALUTY! (/Temat-Dla-osob-oszukanych-w-WALUTY-24940)

Strony: 1 2


Dla osób oszukanych w WALUTY! - BizNET - 30-10-2008 18:37

Witam


[USUNIĘTO PEWNĄ CZĘŚĆ WYPOWIEDZI]



Proszę wszystkich oszukanych przez oszusta na podstawie wymiany pieniędzy o napisanie w tym temacie. Sprawa jest bardzo istotna.


Dalsze szczegóły tylko na PW (oficjalnie sprawa tajna)


- ton - 03-11-2008 19:30

A więc napiszę jako pierwszy...

Zostałem przez niego oszukany jakoś w pierwszej połowie października na kwotę 42,61$ z AP.
Oszukał mnie z nr gg:3960636. W rozmowie ze mną podszywał sie pod użytkownika krolu116.
Pieniądze niestety wysłałem jako pierwszy, ale wcześniej poprzez 2 pw na forum "niby" potwierdziłem tożsamość mojego rozmówcySad pieniądze wysłałem na AP [email protected].
Jak się później dowiedziałem AP ten należy do moderatora z innego forum o nicku: gvesiosz, który również w tym czasie rozmawiał z oszustem przez gg. I tak moje pieniądze poszły do uzytkownika gvesiosz a on zapłacił oszustowi na moneybooker [email protected].


- Quag88 - 03-11-2008 20:02

Witam, czy sprawa ma związek z masowym blokowaniem kont AP z którymi robił wymianę ów użytkownik??


- cpunek - 13-12-2008 12:07

Witam zostalem oszukany przy wymianie z mojej ufnosci glupiej ;/
napisal domnie koles gg:12491791 i podal sie za ZCNA sprawdzilem na forum i pomyslalem mozna zaufac duzo pozytywow i duzo postow wiec wyslalem 23.82$ i koles sie juz nie odezwal napisalem do ZCNA z naszego forum on o niczym nie wie i ma inne gg wiec to nie on i zostalem oszukany nie wiem przez kogo Sad
moje pytanie do adminow czy do prawnikow :-)
czy moge jakos te kase odzyskac czy moze zapomniec??
pewnie gg stworzyl tylko na ten przekret i meila tez ale [email protected] ale musial wydac ta kase z AP gdzies wiec moze da sie do niego jakos dojsc??
prosze o pomoc jak sie nic nie da zrobic to trudno ale fajnie byloby goscia dopasc
pozdro dla uczciwych


- Boro! - 13-12-2008 12:09

cpunek, odzyskanie kasy będzie graniczyło z cudem :roll:
Ale namierzyć zawsze jakoś go można i dodać do listy oszustów.


- cpunek - 13-12-2008 12:29

wiem ze ten gosciu czyta to forum wiec jak cos pisac PW dzieki


- BizNET - 13-12-2008 13:25

Witam


Więc tak:
cpunek, założony został temat jak nie dać się oszukać oszustom, jest również temat ze spisem GG userów, w profilu masz podane GG usera.

Mimo to przez swoje niedopatrzenie wysłałeś oszustowi pieniążki.


Z pewnością nie jest to oszust który kradł i podszywał się pod innych jakiś miesiąc temu gdyż tam sprawa została przez nas zgłoszona na policję. Jak się okazuje ten ktoś już nie zagościł z przykrych dla niego konsekwencji.

Nikt z oszukanych nie pokusił się o wniesienie sprawy na policję dla tego też oszust choć miał nieprzyjemności został z Waszymi pieniędzmi. Gdybyście złożyli odpowiednie zgłoszenie prawdopodobnie pieniądze zostały by zwrócone.



Zaś ten nowy przypadek to z pewnością nowy oszust. Zajmiemy się nim i ustalimy kto nim jest po czym sprawę z numerami IP i dowodami znów skierujemy na policję.

Co bym Ci proponował?
Po pierwsze napisać do obsługi AlertPay z informacją o oszuście, zastrzegając przy tym ten przelew pieniędzy.

Po drugie sprawę zgłosił bym na policję podając nr gg, email, jeśli masz to IP, czas wymany oraz wyciąg rozmowy gg.



To tyle co w tej chwili możesz zrobić.


- cpunek - 14-12-2008 00:07

spoko a pomoze mi ktos z tym ?? juz macie jakies doswiadczenie prosze AlertPay jest po angielsku a ja z tym mam duze klopoty
sprawe porusze bo to jest jakby nie patrzec 65zl wiec jakby mi mogl ktos pomoc to by usprawnilo wszystko
jestem jutro na gg od 9-15 pozdrawiam i dzieki za info i pomoc


- Zcna - 15-12-2008 20:30

A chciałem pwoiedzieć żę z tą sprawą Cpunka mam tyle wspólnego co to że odpisałem mu na PW z wyjaśnienaimi. Moge wam pokazać screeny historie przelewów. Konta. itp.... JAk coś. Od miesięcy mam puste konta prawie pare groszy gdzieś tam jest.]

Sorki za ortografie ale sie śpiesze


- BizNET - 16-12-2008 07:16

Wiemy wiemy ;-)

Ktoś znów się podszywa pod kogoś zaufanego, dzięki czemu oszustowi jest łatwiej wyłudzić kasę