Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Sprzedaż refków ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Sprzedaż refków ;) (/Temat-Nieaktualne-Sprzedaz-refkow-24745)

Strony: 1 2 3 4


- Sniechu - 16-10-2008 16:47

Mebo, chętni by się znaleźli, jakbyś dodał nowe bux'y.

Patrz:

Jedna osoba kupi przykładowo od Ciebie 5 refków w jakimś nowym, wypłacalnym bux'ie. Jeśli refki będą aktywne, to ta osoba powie o tym innym i więcej osób kupi u Ciebie poleconych. Tak możesz zbudować sobie i swoim refkom opinię. :-)


- Mebo - 16-10-2008 16:47

np jaki bux'y mogły by wzbudzić zainteresowanie ?? To zobaczymy co da się zrobić Wink


- Sniechu - 16-10-2008 16:52

Oj, no nie wiem, mnie nie pytaj, obecnie poza "Masówką" makaja klikam tylko w dwóch bux'ach, więc raczej nikła szansa, że trafisz :-)

Popytaj innych, sprzedawaj po jednym do różnych bux'ów, jak się sprawdzi to kupią więcej, tylko warunek jest taki, że refki muszą być aktywne!


- Mebo - 16-10-2008 16:55

no więc czekam na propozycje innych Wink


- moody - 16-10-2008 17:42

ClixMx, hispanobux?


- makaj - 16-10-2008 17:57

Haha dobre. A dlaczego Ci koledzy nie rejestrują się pod Tobą?


- Mebo - 16-10-2008 18:55

makaj nie chce Cię obrażać ale czytaj ze zrozumieniem ;/
Najpierw piszesz że to autoclicicker to źle jak chce inne firmy też źle..

Nie rejestrują sie podemną bo ja nie mam zamiaru się w to bawić.
Mam swoje buxy i ich się trzymam o nowych nie mysle najwyżej do refbacku się komuś zapisać.A w tych co już jestem to są podemną..

Nie wierzysz to nie...

Albo się boisz bo to konkurencja dla twoje oferty z buxout Wink


- moody - 16-10-2008 19:40

Z całym szacunkiem, ale konkurencją dla makaja jesteś żadną, bo jego pomysł jest najgenialniejszy z genialnych :->
Odpowiesz mi w końcu co z tym clixmx i hispanobux?


- makaj - 16-10-2008 20:30

Czytanie ze zrozumieniem Twoich bajek do niczego nie prowadzi :-|
W każdym razie ja już wiem, że wiarygodny nie jesteś i eot z mojej strony. Jak ktoś chce mieć multikonta jako poleconych to jego wybór.

I odpisz już moody'emu, bo się niecierpliwi :idea:
PS: Dzięki Wink


- Mebo - 16-10-2008 20:53

No to w takim razie nie wiem o co Ci chodzi makaj..

Mody okej ile byś potrzebował tych refów ??