Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Oferta dla zaufanej osoby z kontem e-gold - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Oferta dla zaufanej osoby z kontem e-gold (/Temat-Nieaktualne-Oferta-dla-zaufanej-osoby-z-kontem-e-gold-24612)



[Nieaktualne]Oferta dla zaufanej osoby z kontem e-gold - moody - 01-10-2008 16:55

Sprawa wygląda tak: wpłaciłem dawno temu do road2sucess 30$. Kasa zarabiała, tyle, że zleciłem 3 wypłaty na AP i żadnej mi nie zrealizowali. Na koncie nadal mam coś ponad 30$ i szkoda żeby to przepadło, więc postanowiłem zlecić to, ale tym razem na e-gold, a nuż zapłacą.
Niestety nie mam konta e-gold, a nie będę zakładał dla 1 transakcji. W związku z tym wymyśliłem to sobie tak:
Ktoś kto ma e-gold poda mi nr. i zlecę wypłatę na jego konto. Jeśli kasa dojdzie to ta osoba odeśle mi na AP lub do banku 70% pieniędzy, a resztę zostawi sobie jako zapłatę za pomoc. Czyli za nic zyska 10-12$.
Podsumowując potrzebuję osoby która:
- ma konto w e-gold
- nie ma konta w road2sucess
- ma 10-12$ w banku lub na AP, aby mogła mi je wysłać po otrzymaniu kasy z road2succes
- jest uczciwa - nie mogę sprawdzić czy rzeczywiście ten HYIP wypłaci kase, mozliwe, a nawet bardzo prawdopodobne, że nie zapłaci. A więc łatwo można mnie oszukać - kasa przyjdzie, a powiedzieć, że nie przyszła i mieć te 30 pare $ dla siebie.

Jeśli spełniasz te warunki to pisz, wybiorę osobę, która uznam za najbardziej godną zaufania


- makaj - 01-10-2008 17:23

Jestem zaufany? ;-)


- moody - 01-10-2008 19:57

No raczej tak :-> Także podaj nr. konta i jedziemy


- makaj - 01-10-2008 20:37

Proszę: 5454222


- moody - 02-10-2008 14:02

Sorry, you have requested the amount larger than the one on your balance.

Takie coś mi wyskakuje. Czy to oznacza "nie możesz zlecić większej wypłaty niż stan twojego konta"?


- makaj - 02-10-2008 21:17

Oznacza to, że próbowałeś to zrobić... ale oczywiście nie można zlecić więcej niż się ma... kwotę do wypłaty wpisujesz ręcznie?


- moody - 03-10-2008 12:44

Czyli dupa, bo mam 34$ i nie mogę wypłacić, nawet jak próbuję mniejszą sumę.Szkoda


[Nieaktualne]Oferta dla zaufanej osoby z kontem e-gold - Killer - 29-07-2012 08:49

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.