Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bux.to [problem] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Bux.to [problem] (/Temat-Bux-to-problem-24452)

Strony: 1 2


Bux.to [problem] - stasiorawicz - 19-09-2008 18:55

Witam!

Zarejestrowałem się na bux.to, jakiś czas klikałem potem robili to za mnie polecający ^^
Mój stan na dziś:
[Obrazek: 2dw9a9g.jpg]

Po uzbieranu pierwszego $10 chciałem wypłacić to na konto AP:
[Obrazek: 27zu5i.jpg]

ale jak widać jakoś się tym nie przjeli, bo wpłaty do dziś nie dostalem.


Może coś jest nie tak z AP powiedzcie mi czy po zalozeniu konta cos trzeba ustawiac zeby przyjmowac wplaty czy coś.

POMOCY!!


- Sniechu - 19-09-2008 18:57

stasiorawicz, chłopie. Zlecałeś wypłatę całkiem niedawno (jak na warunki bux.to :-P) . Myślę, że jeszcze trochę poczekasz i dostaniesz swoje $$ na AP :-P.


- stasiorawicz - 19-09-2008 18:59

a nic dodawać nie trzeba tam w AP bo ja dodawałem tam gdzieś mBank ale juz nie pamietam gdzie Wink


- Sniechu - 19-09-2008 19:02

stasiorawicz, nic nie trzeba dodawać. Wypłaty z bux'ów zależą tylko i wyłącznie od tego, w jakim terminie admin wypłaca. Admin bux.to wypłaca bodajże w około pół roku...


- RONIN - 19-09-2008 19:03

stasiorawicz napisał(a):a nic dodawać nie trzeba tam w AP bo ja dodawałem tam gdzieś mBank ale juz nie pamietam gdzie Wink



nie nie trzeba nic juz dodawac - pozostaje czekac ci cierpliwie - swoje pieniadze dostaniesz tak po 8 miesiacach nawet czekania - wiec liczac od maja 8 miesiecy - wychodzi ze gdzies w styczniu badz lutym 2009 r dostaniesz swoja zlecona wyplate - nie ma lepszego buxa pod wzgledem czasu oczekiwania na wyplaty
jak dotad bux.to jest na 1 miejscu pod wzgledem dlugosci czasu oczekiwania na kase wsrod buxow


- stasiorawicz - 19-09-2008 19:05

Dzieki wielkie, jesli bux wyplaca najszybciej ze wszystkich to ja nie wiem ile trzeba czekac na innych 2 lata :-)


- Sniechu - 19-09-2008 19:05

RONIN, na pierwszym? Chyba na ostatnim skoro się czeka 8 miesięcy :-P. Najlepsze bux'y to jak dla mnie takie z automatycznymi wypłatami jak np. neobux. Polecam, jeśli jeszcze tam nie jesteś to zapisz się http://neobux.com lub w łańcuszku na forum.


- krolu116 - 19-09-2008 19:06

Wszyscy początkujący właśnie się pytają o bux.to :-> Też tak miałem. stasiorawicz, trafiłeś na najgorszego ze wszystkich płacących buxów!!! przeglądnij forum, poszukaj innych, lepszych buxów, z szybszymi wypłatami, kup lub uzbieraj poleconych i zarabiaj :idea:


- stasiorawicz - 19-09-2008 19:07

a jakie buxy placa odrazu poza neobux na AP albo mBank


- makaj - 19-09-2008 19:08

Mam wrażenie, że chyba większosć zaczynała od bux.to :-)

Automatycznie to Neobux i Buxout. Nie wiem jak Sandraclicks?