Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIeaktualne, do kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NIeaktualne, do kosza (/Temat-NIeaktualne-do-kosza-24411)



NIeaktualne, do kosza - moody - 16-09-2008 18:31

No więc mój refback będzie inny niż wszystkie inne, głównie dlatego, że połączyłem 3 moje pomysły w jeden. Otóż za każde 1 kliknięcie pode mną, będziecie otrzymywać punkty, które możecie potem se wymienić na kase/inne bajery. Do wyboru takie firmy (wiem, że standardowe, jak podostaje trochę wypłat to zaryzykuje i dam jakieś nowsze):

HispanoBux - 1.5 pkt/klik
ClixMx - 1.75 pkt/klik
NeoBux - 1 pkt/klik
ThinkBux - 1 pkt/klik
BuxOut - 1 pkt/klik
NetCashBux - 2 pkt/klik
SandraClicks - 1 pkt/klik
Wasza-Kasa - 0.2 pkt/klik
GiBux - 0.2 pkt/klik*
247Bux - 1 pkt/klik*
OsoBux - 1 pkt/klik*
AlertBux - 1 pkt/klik*

*Punkty doliczam dopiero po otrzymaniu wypłaty z tych firm

Punkty we wszystkich firmach się sumują, a po uzbieraniu odpowiedniej ilości, możecie je, w dowolnym momencie wymienić na następujące rzeczy (co się tyczy $ - nie ma żadnych minimów, nie musicie czekać aż dostanę jakieś wypłaty, kasa wędruje na AP, przy przelewach przelewach poniżej 1.01$ wysyłacie mi 1.01$, a ja zwracam Wam 1.01$ + to co uzbieraliście u mnie):

100pkt - 0.3$ lub 100 moich klików w wybranym buxie*
250pkt - 0.8$
300pkt - 300 moich klików w wybranym buxie*
350pkt - los w mojej loterii**
500pkt - 1.85$
650pkt - 2 losy w mojej loterii**
1000pkt - 4$

*nie dotyczy buxów, których dotyczy oferta oraz paru innych, więc prosze o wcześniejszy kontakt
**po wykupieniu 5 losów (każdy dostanie swój unikalny numer), poproszę admina o wskazanie jednego z nich - zwycięzca otrzyma 5$. Losy można też kupić poprzez pw/gg - cena 1.1$

Jak ktoś ma pytania/sugestie/opinie/pomysły (np. jakie jeszcze dać nagrody) to pisać, mam nadzieję, że Wam się coś takiego spodoba

Zapraszam

Zapisane osoby (liczba punktów na dzień ...)


NIeaktualne, do kosza - Killer - 29-07-2012 08:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.