Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie PP za Bank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie PP za Bank (/Temat-Kupie-PP-za-Bank-24277)

Strony: 1 2 3


Kupie PP za Bank - ReXXX - 10-09-2008 17:49

Kupie każdą ilość gotówki na pp


- moody - 10-09-2008 19:22

Tylko uważaj bo przy większym przelewie ci złodzieje zablokują konto


- krolu116 - 10-09-2008 19:58

Dokładnie. Jeśli nie masz zweryfikowanego konta PRO lepiej nie ryzykuj Undecided


- ReXXX - 11-09-2008 12:10

moody napisał(a):Tylko uważaj bo przy większym przelewie ci złodzieje zablokują konto
jak to mi zablokują złodzieje


- moody - 11-09-2008 14:14

PP=złodzieje

Jeśli masz nie zweryfikowane konto, to PP może ci zablokować kase w przypadku przelewania większej sumy


- megorasz - 11-09-2008 14:16

a tak z ciekawości...ile to jest "większa suma"?


- moody - 11-09-2008 14:47

Mi zablokowali przy przelewie 240zł, słyszałem o przypadku gdy zablokowali przelew na 180zł. Nie mówie, że z Wami będzie tak samo, ale ostrożności nigdy za wiele :-)


- sztos - 11-09-2008 15:22

moody napisał(a):Mi zablokowali przy przelewie 240zł, słyszałem o przypadku gdy zablokowali przelew na 180zł. Nie mówie, że z Wami będzie tak samo, ale ostrożności nigdy za wiele :-)

Przeslij im wszystkie dokumenty co chca to Ci odblokuja konto ;]

sztos
8-)


- JereManU - 11-09-2008 15:32

sztos, a co powiesz na to:

makaj napisał(a):Ja z nimi walczę od kwietnia :idea: Więc spokojnie...

Trzeba dodać, że jeżeli przez dwa lata nie loguje się na konto, to jest ono zamykane, oczywiste... Ale konto zablokowane zamykają już po ok. pól roku! Typowy skok na kase.

Na pocieszenie dodam, że jeżeli wykonacie jeden krok, to zaraz wymyślą dwa inne.

Z mojej historii...
- wysłałem skan prawa jazdy - zweryfikowałem adres zamieszkania
- wysłałem skan ubezpieczenia - zweryfikowałem dane osobowe
- opisałem jakie tranzakcje był wykonywane na koncie
- mam dodać kartę kredytową
- wysłać skan wyciągu z konta

Oczywiście na początku były tylko pierwsze dwa punkty...
Ostatnio wysłałem skan konta w mbanku, ale nie przyjęli. Mbank wyciągów pocztą nie wysyła, więc chyba paypal nie uznaje tego banku jako bank :-P Zresztą na co im wyciąg?
Właściwie to cały czas pisali, że mam dodać kartę LUB wysłać wyciąg, ale w ostatnim mailu coś przebąknęli, że "PONADTO nadal nie zostałą dodana karta". Czyli już jestem pewien, że bez tego się nie obędzie (a karty ze złodziejami wiązać nie zamierzam).

Otrzymałem już również TRZECIE I OSTATNIE przypomnienie o konieczności jak najszybszego zalogowania się do konta PayPal (to jakiś wyścig czy paraolimpiada?).

Wszystko przez to, że to bodajże instytucja parabankowa i prawo bankowe ich nie obowiązuje. Jeśli ktoś jest uczciwy i czuje się bezpiecznej z tego powodu... może się zdziwić. Uciekajcie z kasą z Paypala póki czas :lol:

? :-P


- ReXXX - 11-09-2008 15:51

megorasz napisał(a):a tak z ciekawości...ile to jest "większa suma"?

a czy przy 1200 zł z kontem zweryfikowanym to coś zrobią