Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Troche inna oferta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Troche inna oferta (/Temat-Troche-inna-oferta-23419)



Troche inna oferta - afeks - 14-07-2008 20:43

Witam nie bedzie to normalna oferta ze ja coś daje. Ale mam oferte dla was może ktoś chętny się znajdzie.

Więc tak oferuje kliki za 70% ref back w jakiejś firmie gdzie sa kliki poleconych 100$ odpada isamlblerco.

Więc robimy tak ja się rejestruje dajmy np do 07bux a co mi tamTongue Ale nie będę miec tam 1konta tylko np założe 30kont na twój refback i będę na nich wszystkich klikał w tej jednej firmie co prawda ja nie dostane wyplaty ale i tak mi nie zalezy ale ty nie powinnes miec zadnych problemów i twoje zarobki sie zwieksza.

Nie interesują mnie ludzie firmy ze np ok wypłace ci te 70% ale jak mi firma wypłaci za przeproszeniem co jak ja bd klikac jak głupi a firma nie wyplaci?? Maja to byc pewne firmy ktore placa zeby potem nie bylo problemow. Wyplaty przymuje na paypal lub AP.

P.S Prosze o link do jakiegos Auto clikera.
P.S2 To wszystko dlatego ze musze oddac 21$ makajowi a nie zapowiada sie zeby foxcash mi wyplacil a nie lubie byc dluznym...
P.S3 Siedze dziennie tak mysle z 5-7h wiece tyle czasu moge klikac wiec powinnem byc w stanie obrobic z 50kont na spokojnie... Najlepiej jak by to była jedna firma...
Pozdro.


- ketchup1 - 14-07-2008 20:58

Co powiesz na VipBux ? mógłbym się na to zgodzić :-) kasę mogę przelać tylko z paypal. Mam też konto na alertpay ale wypłata 11 zł. Chyba że przeleję z alertpay na paypal. Ale nieważne :-) jestem zainteresowany.
Napisz do mnie 5003296
Zamiast autoklikera mogę ci powiedzieć co zrobić żeby nie czekać na odliczanie tych 30-20 sekund.


- piotrek199182 - 14-07-2008 22:22

Witam może b-u-x.net firma wyplacalna napewno więc nie będzie problemów


- afeks - 15-07-2008 09:36

Zmieniam na refback 50$ ale musi by płatne od reki nie ze jak firma wypłaci. Nop ja wyklikam dzisiaj 500reklam to chce jutro 2,5$ na paypal lub AP lub tez mBank dochodzi.


Troche inna oferta - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.