Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Takie cosik na PW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Takie cosik na PW (/Temat-Takie-cosik-na-PW-23215)



Takie cosik na PW - oscypek193 - 02-08-2008 09:52

Witam! Dostałem dziś PW z następującą treścią:
"zapraszam do nowo otwartego forum na konkurs z nagrodami
http://zarobek.one.pl/index.php

kontakt gg 5315186"

Wiadomość pochodzi od usera moja1

Nie zwróciłbym uwagi na to gdyby nie to, że to forum reklamowane jest śmiesznie tandetne, a konkursy o których mowa to po prostu próba zdobycia kolejnych refków.

Pozdrawiam


- mcrjoker - 02-08-2008 09:57

ja też to dostałem, 3 razy


- BizNET - 02-08-2008 10:27

ok potwierdzono!

moja1 otrzymuje 5 warnów


- oscypek193 - 02-08-2008 11:27

Wielkie dzięki za szybką interwencję. Nie lubię jak ktoś postępuje właśnie tak jak moja1

EDIT:
Do Pogrebniaka:

Cytat:ja też to dostałem, 3 razy

Jak widzisz Pogrebniak, taką wiadomość dostałem nie tylko ja, a wysyłanie tego masowo po kilka razy JEST SPAMEM i proszę cię pokaż chodź minimalny poziom człowieczeństwa i nie używaj nadmiernie słów "k**wa" i tym podobne, a także nie wyzywaj moich rodziców na PW.

To co robiłem kiedyś, wszystkie przekręty to przeszłość, bo nie czynię tego dalej. Bardzo tego żałuję i wszystkich za to przepraszam, ale ja nigdy NIE SPAMOWAŁEM i NIE OBRAŻAM ORAZ NIE WYZYWAM RODZICÓW.
Pogrebniak, proszę Cię przemyśl swoje zachowanie, bo poziom jaki zaprezentowałeś na PW grożąc mi i obrażając mnie i moich bliskich jest poziomem "dzieci neo".
Jeśli większość użytkowników tego forum, stwierdzi że jestem oszustem mogę odejść i tu nie wracać. Decyzja należy do was


- Pogrebniak - 03-08-2008 15:37

popatrz najpierw na siebie, a dopiero potem pisz o innych, jesteś oszustem więc nie masz prawa pisać o innych, takie jest moje osobiste zdanie, więc :evil: z tego forum :->

i nie pisz nic w kierunku do mnie, a dzieckiem neo to raczej ty jesteś :->


- BizNET - 03-08-2008 15:46

Cytat:Jeśli większość użytkowników tego forum, stwierdzi że jestem oszustem mogę odejść i tu nie wracać. Decyzja należy do was

W żadnym przypadku. Już rafki nam zaprezentował jak można to kogoś wyrzucić z forum za pomocą ankiety... żenada.

Cytat:jesteś oszustem

Proszę to uzasadnić bo bezpodstawne takie zarzuty równe są ostrzeżeniom od administracji.


- oscypek193 - 03-08-2008 15:51

Pogrebniak napisał(a):nie pisz nic w kierunku do mnie, a dzieckiem neo to raczej ty jesteś :->
Nie mam zamiaru z tobą się kłucić w tym temacie. Przypominam, że to ty mnie wyzywałeś i obrażałeś moją matkę. Na PW rozmawiać z tobą też nie będę bo poziom jaki prezentujesz jest bardzo, ale to bardzo niski (mowa tu o słownictwu typu np. twoja stara, kur*a itp.)
Apropos, na tym forum po za tym, mam tylko jedno ostrzeżenie, nic więcej nie robiłem, refback wypłaciłem, możesz się zapytać Kolekcjoner'a, kasy nikomu nie wiszę. A to co czyniłem wcześniej na poprzednim forum już nie czynię o czym pisałem wyżej.

KOŃCZĘ DYSKUSJĘ Z TOBĄ!


Takie cosik na PW - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.