Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
buxy proszę o poradę jak zacząć po rejestacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: buxy proszę o poradę jak zacząć po rejestacji (/Temat-buxy-prosze-o-porade-jak-zaczac-po-rejestacji-22831)

Strony: 1 2


buxy proszę o poradę jak zacząć po rejestacji - gabi071984 - 14-06-2008 17:23

zarejestrowałam się do jednego z buxów kazali się zalogować no ale nie wiem co dalej pomórzcie


- dzelagr - 14-06-2008 17:31

logujesz sie, wchodzisz w zakładke surf ads (lub view ads) klikasz na jedna reklame, czekasz az Ci sie załaduje i czekasz tyle sekund ile Ci sie wyswietli. na koniec pojawia Cie sie Done i taki ptaszek i już. potem klikasz nastepna reklame, znowu czekasz i znowu nastepna. jak wyklikasz wszystkie to mozesz sprawdzic ile zarobiłaś klikajac zakładke My stats. tam sa wszystkie Twoje dotychczas zarobione pieniążki :-)


- JereManU - 14-06-2008 17:33

Klikasz w zakładkę Surf Ads i po kolei wyklikujesz reklamy. Po kliknięciu w link reklamy otwiera Ci się nowa zakładka w przeglądarce i po załadowaniu się strony zaczyna odliczać się timer u góry strony (najczęściej od 30 do 0, czasem od 20) i po odliczeniu pojawia się zielony "ptaszek" zamiast timera. Nie musisz mieć włączonej danej karty z reklamą, możesz w tymże czasie robić co chcesz (np. przeglądać inną stronę).
I tak z każdą następną reklamą (linkiem). ;-)


- gabi071984 - 14-06-2008 18:32

a czy jest możliwe że jak za długo przytrzymam jak już skończy odliczać czas ( nie wyłącze od razu)to mi odejmie kase


- JereManU - 14-06-2008 18:33

gabi071984 napisał(a):a czy jest możliwe że jak za długo przytrzymam jak już skończy odliczać czas ( nie wyłącze od razu)to mi odejmie kase

W żadnym wypadku, dla nich jest to wręcz korzystniejsze.


- gabi071984 - 14-06-2008 18:36

a zapisałam się do ciebie na to 3 co reklamujesz tera zzapisałam się na to 4 10bux i w pierszym poproszono mnie o e-mail na alert pay a w tym 10 bux nie to dlaczego?


- JereManU - 14-06-2008 18:39

gabi071984, 10bux.net ostatnio lekko zmodyfikował skrypt i o adres AlerPay będzie pytał przy wypłacie z tego co wiem.


- gabi071984 - 14-06-2008 18:41

a w którym z tych 4 buxsów zarobiłeś najwięcej?

i dlaczego jak kończy się reklama pisze done to czasem jest x czerwone a czasem fajka zielona też tak masz?


- JereManU - 14-06-2008 18:45

[quote:-|8a6baafbc="gabi071984"]a w którym z tych 4 buxsów zarobiłeś najwięcej? [/quote:-|8a6baafbc]

07bux, zaraz po nim FoxCash i Click-Cents, choć ogólnie wszystkie te są bardzo dobre.

[quote:-|8a6baafbc]i dlaczego jak kończy się reklama pisze done to czasem jest x czerwone a czasem fajka zielona też tak masz?[/quote:-|8a6baafbc]

Jeżeli pojawia się 'zielona fajka', to znaczy, że reklama została poprawnie zaliczona i dostałaś z nią kasę. Natomiast jeśli wyświetli się czerwone X, to znaczy, iż reklama nie została Tobie zaliczona (czyli na przykład klikałaś w kilka reklam na raz w jednym buxie, a tego nie wolno).


- gabi071984 - 14-06-2008 18:53

to dzięki za informacje to teraz w to 07bux też się zarejestrowałam.
to trochę na mnie zarobisz.Pozdrawiam