Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GGEPAY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GGEPAY (/Temat-GGEPAY-22529)



GGEPAY - makaj - 29-05-2008 17:22

GGEPAY jest to nowy system płatności. Umożliwia przelewy na AlertPay, PayPal czy e-Gold, obsługuje również karty debetowe.
Wypłaty na AlertPay czy e-Gold jest darmowa. Wpłata to 5% + $0,5.

Być może będzie to przyszłość w świecie buxów. Zaczęli wspólpracę z Isabelmarco, niedługo ma być możliwa wypłata z tej firmy na ggepay. Następne w kolejce są Foxcash czy Croclix.
Pierwszą firmą obsługującą ggepay był Triplebux. Gdy firma stała się scamem ggepay zaczął zwracać użytkownikom środki na konta za niezrealizowane zamówienia!

Do wszystkich systemów płatności należy mieć dystans, ale konto zawsze warto mieć ;-)

PS: Jak narazie nie widzę PayPal w opcjach wypłaty, ale można przez niego zasilać konto.

GGEPAY


- JereManU - 29-05-2008 17:32

Jaki system poleconych? :-P


- makaj - 29-05-2008 17:44

1% z opłat pobieranych przez ggepay czyli przy obrotach $2000 aż $0,97 Undecided


- JereManU - 29-05-2008 17:49

Zarejestrowałem się. :-|

[b:-|cd5e4824f]makaj[/b:-|cd5e4824f], ale chyba mogę liczyć na reffback? :mrgreen:


- makaj - 29-05-2008 17:55

Jeśli jeszcze będę żył, to tak :mrgreen:


- JereManU - 29-05-2008 20:58

Grafika nieszczególnie mi się podoba.
Ale widzę, że szybko nawiązują współprace z buxami.